State of Decay 2 Steam'e Gelecek Mi?

Bu yıl içerisinde bilgisayar ve Xbox'ta boy gösteren State of Decay 2 için Steam'e gelme konusu merak ediliyor. 5 milyondan fazla oyuncuya sahip olan çevirimiçi oyunun detayları haberimizde.

State of Decay 2 Steam'e Gelecek Mi?

ABD'de kurulan oyun geliştirici bir şirket tarafından 2013 yılında piyasaya sürülen ve günümüze kadar online kullanıcı sayısını bir hayli artıran State of Decay oyunu 2018 yılında 2. serisiyle çıkmıştır. Oyun geliştiricileri tarafından sürekli güncellenen ve daha kaliteli hizmet adına farklı özellikler eklenen uygulamanın bilgisayar ve Xboc'tan sonra Steam için de geleceği tahmin ediliyor. PC platformuna özel sadece Windows 10 Store için geçtiğimiz zamanlarda sunulan oyunu ise şimdiye kadar eleştirenlerin sayısı oldukça yüksek.

2020 yılının ilk yarısında Steam platformuna da sunulması beklenen oyunun avantajı online olarak oynarken hangi cihazdan girdiğinizin önemli olmamasıdır. Yani karşı taraktaki bir başka oyuncu Xbox'tan bağlanırken siz de Steam aracılığıyla oyuna girebilme imkanını elde edebileceksiniz. 25 Kasım olarak belirlenen bir tarihte oyunun birçok detayı resmi olarak tanıtılıp merak edilenlerin açığa kavuşturulması planlanmaktadır. Oyun için geliştirmelerin hala devam ettiğini de düşünürsek aktif oyuncu sayısının da artacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyunun resmi sayfasını da ziyaret ederek merak ettiklerini öğrenebilir, 25 Kasım'da başka sorularınıza da yanıt alabilirsiniz. 

Kaynak: Webtekno.

State of Decay 2 State of Decay 2 Oyunu State of Decay 2 Steam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor