Huawei MateBook D Tanıtım Tarihi Açıklandı

Sadece telefon sektöründe değil, elektronik olarak birçok alanda ürünleri tüketiciyle buluşturan Huawei, piyasaya çıkaracağı MateBook D için tanıtım tarihini açıkladı.

Huawei MateBook D Tanıtım Tarihi Açıklandı

Teknoloji üreticileri arasında yer alan Huawei, yeni bir notebook çıkaracağını bir süre önce söylemişti. Fakat ne içeriği ne de görseli hakkında bir bilgi sunulmayan notebook için resmi olarak bir görsel paylaşıldı. MateBook D olarak piyasaya çıkması beklenen cihazın ise 25 Kasım tarihinde düzenlenecek tanıtım platformuyla beğenilere sunulması bekleniyor. Bir görsel ve tanıtım tarihinin dışında herhangi bir bilgi duyurulmayan cihazın fotoğrafından yola çıkarak bazı kısımları çözülebilir. Görsel üzerinde iki adet USB girişinin olduğu açıkça görülmektedir. MateBook D haricinde bu etkinlikte Sound X ve MatePad Pro'nun da tanıtılması beklenmektedir. İş odaklı açıklanması beklenen MateBook D'nin her alanda kullanılır şekilde olan dizaynı her yaş kesimine hitap etmektedir. 

ABD ile yaşanan sorunların henüz aşılamamış olması şirketi her ne kadar zora soksa da, ürettiği ürünlerin yelpazesi ve çeşitliliğinde bir azalmaya Huawei şirketi izin vermemiştir. Bununla birlikte teknoloji üretmeye, tüketicilere sunmaya ve alternatif çözüm yollarını aramaya devam eden teknoloji devi, karşılığını da almaktadır. Yapılan onca kısıtlamalara rağmen alıcıların beğendiği ve birçok kişinin Huawei marka cihazları aldığını düşünürsek, engeller şirketi güçlendirmiş gibi gözükmektedir. 25 Kasım tarihinde bu üç ürünün tanıtılmasıyla birlikte ilerleyen günlerde daha nasıl üsürünlerin bizleri beklediğini hep beraber göreceğiz.  

Kaynak: Webtekno

Huawei Huawei MateBook D Huawei MateBook D Tanıtım Tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor