Netflix, The Witcher Posteri Görüntülendi

The Witcher dizisi başlamasına sayılı günler kala twitter üzerinden Netflix'in poster yayınlamasıyla gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Önceden bilinen ana karakterlerin oluşturduğu posterde Yennefer, Ciri ve Geralt yer almaktadır.

Netflix, The Witcher Posteri Görüntülendi

The Witcher kitap serisinden esinlenerek beyaz perde için tekrardan kaleme alınan bir dizidir. Bu özelliğiyle aslında bir seri şeklinde çıkmış kitaplardan oluşan ve The Witcher olarak genelleyeceğimiz ana konusu üzerinden dizi platformuna nasıl döküleceği ise hala merak konusu olmaya devam etmektedir. Tanıtımının devam ettiği ve şimdiden büyük bir merak uyandıran, oldukça fazla hayran kitlesini şimdiden edinmiş olan The Witcher dizisi konusu ve epik özelliğiyle spesifik konumdadır. Fantastik konuları sebebiyle uzun süredir dizi ve film dünyasında bireylerin ilgisinden dolayı farklı şekillerde başka konulara sahip ürünler şimdiye kadar ortaya çıkmıştır. The Witcher ise kendisine has özellikleri ve kitaptan doğması sebebiyle bambaşka bir yere sahiptir.

20 Aralık'ta gösterime girmesi beklenmektedir. Ortalama 1 aydan kısa bir süre kaldığı açıkça görülürken bu süre içerisinde dizi başlamadan farklı tanıtımların yine medyada yer alması beklenmektedir. Andrzej Sapowski'nin yazarı olduğu ve kitabıyla birlikte tiyatro eserlerinin de yayınladığı The Witcher ilk olarak 2017 yılında duyurulmuştu. Hazırlık sürecinin uzun tutulmasının bir diğer nedeni de kusursuz ve güzel bir izlenim oluşturma çabasındandır. Poster bizlere dizinin düşünce evrenini kısmen açıklamaktadır. 

Kaynak: Webtekno. 

 

The Witcher The Witcher Dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor