Karma Revero GTS Duyuruldu

Bir Auto Show platformunda kendine yer bulan Karma Revero GTS, Karma şirketinin çıkardığı son elektrikli otomobil kategorisinin spor olanlarındandır. Barındırdığı özellikler ve el yapımı olması ise otomobile ayrı bir kişisellik katmış görünüyor.

Karma Revero GTS Duyuruldu

Aracın bu versiyonundan önce ortaya çıkan Revero GT üzerine eklenen özelliklerle ortaya GTS modeli de çıkmıştır. Elektrikli bir otomobil olması ise birçok yönden çağımıza uygundur. Doğaya zararının olmaması başlıca avantajları arasında yer almaktadır. Elektrikli spor bir model olan aracın tüm parçaları el ustalığıyla oluştuğundan dolayı müşterileri de daha özel olmaktadır. Çünkü şuan için neredeyse tüm araçların fabrikasyon üretimi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Arabayı özel kılan kısımlardan birisi de bu durumdur.

Revero GTS motor olarak 3 silindirli bir motor kullanmaktadır. Maksimum hız açısından ise normalde bu hız limitini geçebileceği halde sınırlandırılmış olarak 209 km/s olarak belirlenmiştir. Her aracın vazgeçilmez testi olan 0-100 km testine bu araç da girmiştir. 3,9 saniye gibi kısa bir süre içerisinde 100 km hıza ivmeli bir şekilde ulaşmaktadır. Üzerinde bulunan bataryaları sayesinde 611 km yolu maksimum menzil olarak kayıtlara geçmiştir. 536 beygir gücü bulunan motorun kaput altındaki yerleşimi de oldukça spesifiktir. Bir önceki modeline göre daha şık ve sportif görünen Karma Revero GTS, hayranları için şimdiden 149.950 dolar fiyatıyla ön siparişe açılmış durumdadır. 

Kaynak: Webtekno.

 

Karma Revero GTS Karma Revero GTS Fiyatı Karma Revero GTS Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor