Huawei Freebuds 3 Türkiye'ye Geldi

Huawei, teknoloji olarak farklı ve çeşitli ürünler üretmeye devam ediyor. Telefon üretmenin yanında, telefonla kullanılabilecek aygıtları da oldukça kaliteli bir şekilde sunan şirket şimdi ise Freebuds 3 kablosuz kulaklığını Türkiye'de satışa çıkarmıştır.

Huawei Freebuds 3 Türkiye'ye Geldi

Yüksek kalitesi ve kısa zamanda hızla yükselen imajıyla teknoloji üretici şirket olan Huawei, yeni bir kablosuz kulaklığını Türkiye'deki müşterilerin de almaları için satışa çıkardı. Birçok yeni teknolojiyi bünyesinde barındıran bu cihaz, şirketin kendi kalitesi ve güvencesine sahiptir. Özellikleri ise azımsanmayacak kadar orjinal ve son sürüm şeklindedir. Renk açısından beyaz renk ve siyah renk olarak iki seçenek sunulmuştur. Kablosuz şarj olabilme özelliği olan telefonun oldukça şık ve ergonomik bir tasarımı vardır. Tek şarj ile tam 4 saat kullanma süresi sunan kulaklığın özellikleri bunlarla da sınırlı değil. 

Eğer kullaklığı kablolu bir şekilde şarj etmek isterseniz 1 saaten daha kısa bir sürede %100 şarja ulaştırabilirsiniz. Gürültü engelleme teknolojisine sahip cihazın bu özellik sayesinde oldukça kaliteli bir iletişim kurma, müzik dinleme vs. gibi durumları odaklanarak kusursuz şekilde bir bireyin yapmasına olanak sağlamaktadır. Bu teknoloji herhangi bir konuşma yaptığınız vakit, karşıdaki bireyin çevrenizdeki seslerden temizlenerek sadece sizin sesinizi duymasını sağlamaktadır. Aynı şekilde karşınızdaki kişiyi de bu sayede rahatlıkla duyabileceksiniz. Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip cihazın aynı zamanda 356 MHz ses işlemcisi de mevcuttur. Türkiye pazarında boy göstermeye başlayan bu kablosuz kulaklık 1099 TL'lik bir fiyata sahiptir.

Kaynak: Webtekno. 

Huawei Huawei Freebuds 3 Freebuds 3 Fiyatı Freebuds Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor