Football Manager 2020 İki Farklı Versiyonla Yayınlandı

Football Manager oyunu, popüler ve bir o kadar da çok oyuncu sayısına sahiptir. Bireylerin zevkle ve eğlenceli bir şekilde oynadıkları bu oyunun iPad ve iPhone cihazlar için iki versiyon şeklinde yayınlanması oyunseverleri oldukça sevindirecek bir haberdir.

Football Manager 2020 İki Farklı Versiyonla Yayınlandı

Football Manager, kullanıcılara sunulan bir menajerlik oyunudur. Oyuncunun oyuna dahil olmadan yönetici konumunda bir takıma sahip olduğu bu oyunda, stratejik çalışmayle başarılabilecek kazanımlar oyunun ana temasını oluşturmaktadır. Oyunu oynayanlar ve yeni katılacaklar için yeni sürümü iPad ve iPhone cihazlar için kullanıma sunulmuştur. İlerleyen vakitlerde Nintendo Switch için yayınlanması beklenen oyunu, belirli bir ücret karşılığı indirerek oynayabilirsiniz. 

Oyunun iki farklı versiyonundan birisi Football Manager 2020 Touch'tır. Bu versiyon iPad cihazlara sunulmuştur. 19.99 dolarla alınan bu oyunun diğer versiyonu ise Football Manager 2020 Mobile, iPhone cihazlara uygun olarak 8.99 dolar fiyatından alınabilmektedir. Yeni güncellemerinin yanında aktif olarak gerçekleşen transferleri de içinde barındıran gerçekçi bir şekilde futbolseverlere ödül sayılabilecek kalitede piyasaya çıkmıştır. Sega ve Sports Interactive tarafından üretilen ve geliştirilen oyun her geçen gün futbol odaklı olmak üzere hem bireysel kullanıcı sayısını hem de futbola olan ilgiyi artırmaktadır. Hayatla ilişkisi bu şekilde dijital ortama aktarılmış, kişilerin futbola dair doyumu güzel bir şekilde almaları da sağlanmıştır. 

Kaynak: Webtekno. 

Football Manager 2020 Football Manager 2020 Oyunu Football Manager 2020 Mobil Oyunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor