PewDiePie's Pixelling Mobil Oyunu Açıklandı

YouTube platformunda oldukça ünlü oyuncular arasında yer alan PewDiePie'ın oyunu Android ve iOS cihazlarda kullanılmak üzere artık indirilebilir durumdadır. PewDiePie YouTuber'ını sevenler ve oyunu merak edenler rahatlıkla bu oyunu indirerek oynayabilirler.

PewDiePie's Pixelling Mobil Oyunu Açıklandı

Sosyal medya günümüzde birçok insanın hayat etkileşimleri arasında yer almaktadır. Bu platformlardan birisi YouTube'dur. Konu açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan YouTube, birçok yayıncıya da mevcuttur. Bu bireyler çeşitli içerikteki videoları YouTube'a yükleyerek sevenlerine bu şekilde içerik üretmektedirler. PewDiePie yayıncısı da bunların başında gelmektedir. Milyonlara varan abonesi ve sayısı ve videoları ile popüler durumdadır. Hemen hemen her kesime hitap eden, farklı içerikleriyle insanları hem bilgilendirmeyi hem eğlendirmeyi başaran PewDiePie, şimdi de sevenleri karşısına RPG türündeki bir oyunu sunmaktadır.

Oyunun eski zamanları hatırlatan grafik özelliğiyle birlikte engelleri aşarak çevirimiçi PvP savaşlarına katılmak temalı oluşturulmuştur. Oyun hem Android hem de iOS üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Fakat uygulamada satın alma özelliği de vardır. Satın alma kısmını kullanmadan da rahatlıkla oynayacağınız bu oyun, üreticisi ve kahramanı olarak görünen PewDiePie olduğu için kısa zamanda oldukça fazla kullanıcı sayısına ulaşacak gibi görünüyor. RPG türü mobil oyunların hayranı olan her birey için eğlenceli vakit geçirmenin kapılarını aralayan oyunun grafiksel özellikleri de nostaljik gözükmektedir.  

Kaynak: Webtekno.

PewDiePie PewDiePie's Pixelling Oyunu PewDiePie's Pixelling Mobil Oyunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor