Street Fighter V: Champion Edition 2020 Yılında Geliyor

Oldukça köklü bir geçmişi olan Street Fighter oyunu zaman içerisinde sürekli kendisini yenileyerek oyuncu kitlesini artırmaya devam ediyor. Yeni bir versiyon olarak karşımıza çıkacak olan Street Fighter V: Champion Edition'ın yayınlanma tarihi ve bilinen özellikleri ile haberimizdedir.

Street Fighter V: Champion Edition 2020 Yılında Geliyor

PlayStaiton 4 için güncellenen, yeni özellikleri ile daha yeni bir yapıya sahip olan Street Fighter V: Champion Edition Sony şirketi tarafında yapılan açıklamaya göre, 34 sahnesi, 200'den fazla kostümü ve 40 karakter sayısıyla sunulmaya hazırlanıyor. Geliştirilen yeni özellikleri, eski sürümlerin barındırdığı vazgeçilemeyen kısımlarla donatılmış bir şekilde satışa çıkarılacak yeni oyun modu 14 şubat 2020 tarihinden itibaren satın alınma işlemi yapılabilecek. Oyun ilk kez bu oyuna sahip olmak isteyenler için 29.99 dolar fiyatından ABD'de satışa başlayacak. Fakat, öncenden bu oyunun başka versiyonuna sahipseniz ve bu sürümü almak istediğinizde 24.99 dolarla yine ABD bazlı satın alınabilme imkanına sahip olacaktır.

Oyun içerisinde ek kostüm alma, ya da bu kostümleri denemek için ekstra bir ücret ödemek durumu olmayacaktır. Oyun içinde geliştirilen yeni bir para kazanma sistmemiyle, oyun içi parasıyla satın alınmak istenen her neyse, bu sayede ücretsiz bir şekilde temin edilebilecektir. Çıkış tarihinden önce bu para kazanma sisteminin önümüzdeki ay itibariyle aktif hale getirilmesi ve böylece alışma sürecinin kolaylaştırılması da hedeflenmektedir. 

Kaynak: Webtekno.

Street Fighter Street Fighter V: Champion Edition
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor