Call of Duty Mobile Zombies Çıkış Tarihi Duyuruldu

Mobil oyun kategorisinde de hızlı bir yükseliş yakalayan Call of Duty Mobile, oyunseverlerin oldukça ilgisini çekecek zombi modunun geliş tarihini açıkladı. Artık mobil olarak zombi modu da belirlenen tarihten sonra rahatlıkla oynanabilecek.

Call of Duty Mobile Zombies Çıkış Tarihi Duyuruldu

Oyun sektörü hem bilgisayar hem de mobile anlamda oldukça hızlı ilerlemektedir. Günümüzde oyun çeşitliliği ve sayısı açısından bakacak olursak bireylerin önündeki seçenek sayısı bir hayli fazla. CoD: Mobile sektöre adım attığından bu yana ise hızlı bir yükseliş yakalamıştır. Bunun arkasında hem oyunun popüler olması hem de telefondan da rahatlıkla oynanır modunun çıkmış olmasdır. Rakiplerine kısa bir süre içerisinde çok rahat bir şekilde ulaşmayı başarmış bu oyun 22 Kasım tarihinde yeni zombi moduyla gelerek kullanıcılar için alternatif bir seçenek olacaktır. Şimdiye kadar zombi konusu esaslı çok sayıda oyun, film gibi alanlarda ürünler çıkarılmıştır. CoD: Mobile Zombies ise bu tatlardan fazlasını oyunculara sunacak gibi görünüyor.

Resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımla zombi modunun duyurulması merak uyandırmıştır. Bir video ile bu tanıtım gerçekleşmiştir. Videoda yer alanlara göreoyuncu, bitmez tükenmez zombilere karşı atağa geçmek durumunda kalacak. Barınak tarzı bir yerde başlayacak gibi görünen modun gerisini hakkında şimdilik pek bir bilgi yok. Fakat Call of Duty oyununun mobile platforma taşınmasının üzerinden çok kısa bir süre geçmesiyle bu modun gelmesi, arkasındaki ekibin oldukça başarılı bir şekilde çalıştığını göstermektedir. 

Kaynak: Webtekno. 

Call of Duty Call of Duty Mobile Call of Duty Mobile Zombies
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor