Xiaomiden Şarj Edilebilir Akvaryumunu Satışa Sundu

Xiaomi adını her ne kadar telefonla duyurmuş da olsa, hayatın her alanına dair oldukça yenilikçi ürünleriyle bireylerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Faydalı özelliklere sahip ufak boyutlarda ürettiği bir akvaryumu da bu şekilde bireylerin beğenisine sunmuştur.

Xiaomiden Şarj Edilebilir Akvaryumunu Satışa Sundu

Xiaomi, gündelik hayatın içerisine teknolojiyi entegre etmeye devam ediyor. Hayatın birçok alanında ürettiği cihazlarla bireylerin hayatlarını hem kolaylaştırmak, hem de renk katmak için uğraştığı da açıkça görülmektedir. Şimdi ise tüketiciye sunduğu cihaz bir hobi amaçlı olarak da görülebilir. Çoğu insan akvaryum balıklarına bakmayı sever. Hem hoş bir görüntü hem de iyi bir arkadaş olarak hayatımızda da zaten uzun bir süredir akvaryum balıkları vardır. Xiaomi'nin ürettiği akvaryumla akvaryuma bakış açınız değişecek. Oldukça farklı tasarımı ve yapısı, ekstra olarak doğal bir ekosistem oluşturma çabalarını da içermektedir. 

Akvaryumu inceleyecek olursak, akvaryum içinde oluşan atıkları özelliği sayesinde kendi kendine temizleyebilmektedir. Ayrıca akvaryumun üst kısmında bir çiçek yetiştirilecek bölüm de konulmuştur. İçindeki suda oluşan atık maddeleri temizleme özelliğiyle, balıklar için oluşturulmuş uygun habitat ortamın uzun süre bozulması engellenmektedir. Balıkları beslemek ve üzerinde bulunan çiçeği sulamak içinse yapmanız gereken sadece bir tuşa basmak olacak. Ayrıca üst bölmenin hepsini açmadan balıkları rahatlıklı belseyebilecek bir kısmı da bulunmaktadır. Çiçek için su buharı verebilen akvaryum, aynı zamanda dört aşamadan oluşan bir filtreleme sistemine de sahip. 360 derece kavise sahip camı ise har açıdan balıkları izleme fırsatını sunuyor. Tüm bunlarla birlikte akvaryumu powerbank vasıtasıyla şarj edebilirsiniz. Yani bu sistemi ayakta tutmak için sürekli priz bağlantısı da gerekmiyor. 43 dolardan satış fiyatı bulunan akvaryum ise ev, ofis gibi ortamları süslemek adına alıcılarını bekliyor. 

Kaynak: Webtekno. 

Xiaomi Xiaomi Akvaryum Xiaomi Akvaryum Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor