Xiaomi Kablosuz Şarj İstasyonuna Entegre Isıtıcı Bardağını Duyurdu

Xiaomi teknoloji üretici şirketi, birçok alanda farklı ürünleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Bireylerin hayatını kolaylaştıracak yeni bir gelişmeyi de kablosuz şarj istasyonuyla çalışan ısıtıcı bardağını tanıtarak gerçekleştirmiş oldu.

Xiaomi Kablosuz Şarj İstasyonuna Entegre Isıtıcı Bardağını Duyurdu

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, hayatın birçok alanında farklı yeniliklerle karşılaşmaktayız. Hem telefon sektörü, hem de elektronik anlamda diğer cihazları barındıran kısımlar bu gelişmeden oldukça nasibini almış durumdadır. Xiaomi, başladığı günden bu yana sadece telefon alanında değil, yaşama dair birçok kısıma oldukça güzel dokunuşlar gerçekleştirmiştir. Bunlardan birisi de kablosuz şarj etme özellikli aparattır. Bu özellik sayesinde bireyler şarj aleti taşımadan oldukça rahat bir şekilde telefonları şarj edebilmektedir. Xiaomi şirketi bu kablosuz şarj istastyonu üstüne entegre çalışan bir ısıtıcı bardağını da piyasaya sürdü. 

Bu bardak kendi sıcaklığını 55 derecede sabit tutabilmektedir. Kablosuz şarj istasyonunun üstüne yerleştirerek kullanılan bardak 4 saat inaktif şekilde ısıtma işlemini yapmaktadır. 4 saatin sonunda güç tasarrufu moduna geçme özelliği de tasarruf yönünden oldukça etkileyici. Diğer yandan sadece bardak ısıtmak için değil, telefonunuzu da şarj edebilme kısmı da vardır. Böylelikle hem sıcak içeçeciğinizi yudumlayabilir, hem de telefonunuzun şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Kablosuz şarj istasyonu 10 W hızlı şarj özelliğini barındırmaktadır. Fiyatı ise Çin'de 189 yuan para birimi şeklinde olmak üzere satışa çıkmıştır. 

Kaynak: Webtekno. 

Xiaomi Xiaomi Kablosuz Şarj İstasyonu Xiaomi Isıtıcı Bardak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor