Realme XT Güncelleme Aldı: İşte Güncellemeyle Gelen Özellikler

Ürettiği XT modeli için yayınladığı güncellemeyle, birçok yeni özelliği Realme XT modeliyle birleştirmiştir. Güncellemenin içeriğindeki özellikleri ise sizler için derledik.

Realme XT Güncelleme Aldı: İşte Güncellemeyle Gelen Özellikler

XT modeline getirilen güncelleme, birçok yeni özelliği telefona katmış gibi gözükmektedir. Tabiki güncelleme içerisinde sadece yeni özellikler yok. Kullanıcıların tespit ettiği, üreticinin gözünden kaçan ya da zamanla fark edilen bazı hatalar üzerine düzeltme yazılımları da güncelleme içerisinde mevcuttur. Yenilikler arasında gelen "Nightscape" ön kamera iyileştirmesi ve yeniliği olarak en çok beğenilen ve revaçta olacak görünen kısımdır. Bir önceki XT için güncellemesinde geniş açılı video kaydı özelliğini getiren Realme, kullanım esnasında birtakım sorunların oluştuğunu tüketiciye sunduktan sonra fark etmiştir. Bu sıkıntı yaşatan durumun çözülmesi ise bu güncellemeyle oldukça basite indirgenerek çözüme kavuşmuştur. 

2.84 GB boyutundaki güncellemenin hata düzeltmeleri içermesi kullanıcıları için oldukça güzel bir ayrıcalık olmuştur. Gelen güncellemeyle parmak izi okuyucusu yazılımı, artık daha kesin ve hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Diğer taraftan karanlık ortamda gürültü azalma özelliği daha güçlü çalışır pozisyona getirildi. Arka kamera geniş açılı video kalitesi optimizasyonla dengeli hale getirildi. Ultra 64 megapiksel moduna geçiş esnasında yaşanan donma problemi ve optimizasyonu yeniden ele alınarak iyileştirildi. Ayrıca Android güvenlik yaması da bu paketin içerisinde sunularak güvenlik önlemlerine verdikleri değerin hassaslığı daha da önem kazanmış oldu.

Kaynak: Webtekno. 

Realme XT Realme XT Güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor