ColorOS 6 Güncellemesi Realme 3i ve 3 İçin Geliyor

Realme, telefonlarına özel ürettiği yazılım güncellemesine iki telefonunu daha dahil etti. Böylelikle Realme 3 ve Realme 3i telefona sahip bireyler de ColorOS 6 güncellemesini alabilecekler.

ColorOS 6 Güncellemesi Realme 3i ve 3 İçin Geliyor

Yazılım güncellemeleri telefonları ayakta tutan ve gelişime ayak uydurmalarını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem her marka ve model telefon için biraz farklı işlemektedir. Çünkü her telefonun kendine has özellikleri ve donanımları vardır. Çin kaynaklı teknoloji şirketi Realme ise, telefonlarına uygulayacağı yeni ColorOS 6 güncellemesinin son sürümünü bazı telefonlarına sunmuştu. Realme X, Realme 5 gibi birkaç modeli bu güncellemeye sahip olmuştu. Bunların yanına Realme 3i ve Realme 3 model cihazları da artık eklenmiş durumda.

Bu iki model telefonun gelen güncellemeyle kazanacağı özellikler ise oldukça fazladır. İlk başta Karanlık Mod dediğimiz ve bundan önce birkaç uygulama ve markanın getirdiği bu özelliği burda da görebileceğiz. Bununla birlikte batarya ömrünü uzatan ek yazılımlar da güncellemenin içerisinde mevcut. Bu cihazlarla yapılan görüşmelerde alınan mesajlar artık sağa ve sola kaydırma yaparak rahatlıkla silinecek. Android telefonlar için gelen güncellenmiş güvenlik yamasını da tüketicilere sunarak güvenlik önlemlerini de artırmış gözüken bu güncelleme ile sayılanlar ve daha fazlası Realme 3 ve Realme 3i için de artık kullanılır haldedir. 

Kaynak: Webtekno. 

 

ColorOS 6 Güncellemesi Realme 3 ColorOS 6 Güncellemesi Realme 3i ColorOS 6 Güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor