Çift Ekran iPhone Tasarımı İçeren Video Sosyal Medyada

Sosyal medyada yer alan bir video, iPhone için kızaklı çift ekranlı bir model olabilir mi sorularını gündeme getirmiş durumda. Videoda yer alan dizaynın detayları haberimizde.

Çift Ekran iPhone Tasarımı İçeren Video Sosyal Medyada

Apple, iPhone telefon serisini üretmeye başladığı günden bu yana oldukça iyi yönde bir gelişim göstermiş, müşterilerine her zaman en kaliteli olanı sunmak için çaba göstermiştir. Teknoloji sayesinde de ivmeli olan bu gelişme günümüze kadar kesintisiz bir şekilde ilerlemiştir. Sadece telefon değil, elektronik cihazlar olarak genelleme yaparsak oldukça geniş bir yelpazede bu gelişmeyi gösterebiliriz. Diğer taraftan, sosyal medyada yer alan bir videoda, kızaklı ve çift ekranlı İphone telefonu görüntüsü şu günlerde gündemde. Eski kızaklı telefonlar gibi olmayan tasarım, ekran sayısını katlanır olmadan 2 katına çıkarmış gibi görünüyor. 

Eski tasarım kızaklı telefonların püf noktası ise bu tasarımdan oldukça farklı. Görünen ekranın arkasına gizlenmiş bir klavye, ekranı kaydırarak kullanmanızı gerektirecek bir konsepte sahipti. Mesaj göndermek, arama yapmak vs. gibi. Videoda yer alan görüntülere göre kızağın altında da bir ekran bulunmaktadır. Üst ekranda video izleyip, alt ekranda da herhangi bir arama, mesajlaşma gibi birçok faktörü gerçekleştirmenize yarayacak kombinasyonlar mevcut gözüküyor. Bu tasarımın ne derece doğru olduğu bilinmez ama iPhone telefonlarının bu yönde gelişim göstermediği açıktır. Şimdilik gizemini koruyan bu video, ilerde ya unutulacak, ya da bizlere şimdiden birşeylerin mesajını vermiş olduğunu gelecekte göreceğiz. 

Kaynak: Webtekno. 

İphone Çift Ekran iPhone Çift Ekran iPhone Tasarımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor