OnePlus 7 Pro 5G Güncelleme Alacak

OnePlus, çeşitli model ürettiği telefonların birçoğuna Android 10 güncellemesini getirdi. Fakat şirketin ilk 5G telefon olma özelliğini taşıyan OnePlus 7 Pro 5G'yi bu güncellemenin içerisine katmamıştı. Yeni yapılan bir açıklamaya göre beklenen güncellemenin telefon için geleceği zaman aralığı da belli oldu.

OnePlus 7 Pro 5G Güncelleme Alacak

OnePlus, teknoloji üreten bir şirket olarak şimdiye kadar çeşitli modellerde telefonlarını piyasaya sürmüştür. Bu model telefonlar içinse bir süredir üzerinde çalıştıkları Android 10 güncellemelerini test aşamalarından geçirdikten sonra kullanıma sunmuştur. Şirketin ilk 5G telefonu olma özelliğini taşıyan OnePlus 7 Pro 5G ise güncellemeyi alamamıştır. Bu telefonu kullananlar ise doğal olarak bu durumun düzeltilmesi ve güncellemeyi almayı istemektedirler. Bir şirket yetkilisinin yaptığı açıklama göre güncellemeyi bu modelin de alması için üzerinde çalışmalar başlamıştır. Neden diğer telefonlarla birlikte alamadığı sorusunun ise yanıtı aslında basit. 5G teknolojisine güncelleme entegrasyonu, yeni bir sisteme yapılacağı için test aşaması da bir o kadar uzun ve meşakkatli sürmektedir. 

2020 yılının ilk çeyreğinde 7 Pro 5G'nin güncellemeyi alabileceğini duyuran OnePlus yetkilileri, sürecin şimdilik uzun ve zahmetli ilerlediğini, hata yapmadan müşterilerini memnun etmek istediklerini dile getirdi. İşte bu ve bunun gibi sebeplerle, bu cihaza sahip kişiler biraz daha beklemek zorunda. 2020 yılı ilk çeyreğiyle bu güncellemeye kavuşacak kullanıcılar açısından ise hız ve performans açısından kaliteli olan OnePlus'ın daha üstün performans sergileyeceğini tahmin etmek de zor değil. 

Kaynak: Webtekno.

OnePlus OnePlus 7 Pro 5G OnePlus 7 Pro 5G Güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor