Farklı Tasarımıyla: Pagani Zonda

Günümüz otomobillerinin, hem teknik donanım, hem de tasarımıyla çeşitlilik gösterdiği bilinmektedir. Pagani firması ise, Zonda modelini üç tekerlekli yaparak farklı bir tasarıma imza atmış durumda.

Farklı Tasarımıyla: Pagani Zonda

Uzun yıllardır üst düzey otomobilleriyle anılan Pagani şirketi, geçmişten bugüne farklı modelleriyle bireyleri büyülemeyi başarmıştır. Bu sefer de Zonda modeli ile tasarım olayını başka bir boyuta taşımış görünüyor. Bir sosyal medya hesabından paylaşılan fotoğraflarla viral hale gelen görseller, görenleri hem şaşırtıyor, hem de oldukça büyük bir merak uyandırıyor. Aracın yeni çıkacak bir model mi, yoksa modifikasyon ürünü mü olduğu belli olmamakla birlikte, araca ön taraftan bakarsanız bir Pagani Zonda'dan kesinlikle ayıramazsınız. Fakat bakış açınızı değiştirdiğiniz vakit ortaya çıkan görüntü ise bambaşka bir hal almaktadır. Teknik donanımı hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmazken, görünen yüzüyle birtakım özelliklerinin su yüzüne çıktığını söyleyebiliriz. 

Hem iç tasarım, hem ayna konumlandırması gibi birçok farklı yönden Zonda modeliyle tam manasıyla uyuşmayan bu araç, bilim-kurgu ürünü gibi gözükmektedir. Diğer yandan eğer fotoğraf gerçekse, dünyadan bir ilk olma özelliğini de üstüne almış oluyor. Her yönüyle normal bir araçtan oldukça farklı görünen bu otomobil ilerleyen günlerde sırrı çözülmek üzere herkesin merak konusu olacağı kesin gözükmektedir. 

Kaynak: Webtekno.

Pagani Pagani Zonda Pagani Zonda Üç Teker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor