Motorola Razr, Katlanabilir Özelliğiyle FCC'de Görüntülendi

Telefon üretici şirketlerin yeni bir adım olarak katlanır telefon çıkarmalarının üstünden çok geçmeden Motorola da yeni bir versiyon katlanır telefonla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Telefonun görseli hakkında resmi tanıtım öncesi sosyal medyada yer alan fotoğrafları oldukça ilgi çekmiş durumda.

Motorola Razr, Katlanabilir Özelliğiyle FCC'de Görüntülendi

Telefon sektörü, teknolojiye paralel olarak oldukça hızlı bir gelişim göstermiştir. Ar-Ge çalışmaları, teknolojinin getirdikleriyle birlikte karşımıza oldukça farklı özellik ve büyüklükte telefonlar çıkarmıştır. Bunlardan birisi olmaya aday telefon Motorola Razr'dır. Resmi tanıtım lansmanından önce FCC kurumundaki görsellerin sosyal medyada yayılmasıyla kullanıcıların fikir sahibi olma fırsatı ellerine geçmiştir. Katlanır telefonların geneli yatay olarak karşımıza çıksa da, bu konuda Motorola'nın ürettiği bu cihaz aksine dikey olarak katlanma özelliğine sahip olacaktır. Telefonun hemen her açıdan görüntülenmesi, püf noktaları hakkında da bizlere bilgi vermektedir.

Razr telefonunun görsellerinde herhangi bir kulaklık girişinin olmadığı görülmektedir. USB-C şarj girişine izin verilen telefonun alt kısmında bir düğmenin varlığı söz konusudur. Bu düğme üzerinde bir parmak izi okuyucusu olma ihtimali yüksek konumdadır. Kulaklık girişinin olmaması bir açıdan olumsuz gözükse de, belki de bu görüntüler bu telefonun daha yapım aşamasında olduğunu da gösterebilir. Ekran özellikleri açısından görüntüleri inceleyecek olursak, ön gövdeyi tamamen kaplayan bir ekranın varlığından söz edebiliriz. Diğer taraftan telefonun dikey katlanması sebebiyle iki bölüm şeklinde görülen arka gövdesinin üst bölmesinde bir adet kamera vardır. Ayrıca dikkatli baktığımızda bu kısımda da bir ekran görmekteyiz. Fakat bu ekranın dokunmatik özelliklere sahip olup olmadığı hakkında bir bilgi henüz ortada yok. Bunların yanında telefonun yakın bir zamanda bir tanıtımla, tüm ayrıntılarının açığa çıkacağı durum bireyler tarafından beklenmektedir. 

Kaynak: Webtekno.

Motorola Motorola Razr Motorola Razr Katlanır Telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor