Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Oyunu Güncellemesini Aldı

Çevirimiçi taktiksel nişancı oyunları arasında yer alan Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, geçtiğimiz ay piyasaya hızlı bir şekilde çıkmıştı. Şimdi ise oyun içi hataları gideren, oynama kalitesini artıran büyük çaplı bir güncelleme alarak oyuuncularını sevindirmiş durumdadır.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Oyunu Güncellemesini Aldı

Güncelleme içeriği hemen hemen oyunun tüm alanlarını ilgilendirecek şekilde gelmiştir. Nişancı oyunu olarak piyasaya çıkalı çok bir vakit geçmemiş de olsa, yapılan güncellemeyle oyun oynama kalitesi % 50'den fazla artırılmış durumdadır. Bununla birlikte global anlamda birçok çevirimiçi oyuncusu bulunan uygulama, ilerleyen günlerde daha fazla sayıda kullanıcıya ev sahipliği yapacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz ay piyasaya çıktığını söylemiştik. Bunun ardından birçok kişi tarafından oldukça ağır eleştirilere maruz kalan oyun, sonraları getireceği güncellemelerini bir araya toplayarak daha kaliteli bir sistemi elde etmiş oldular. 

Güncellemenin boyutu ise azımsanmayacak kadar büyüktür. 7 GB boyutundaki güncelleme içerisinde ise yok yok. Tüm ayrıntılar yeniden gözden geçirilerek hazırlanmış bu sistemde, birçok hatanın giderildiği ve iyileştirmelerin yapıldığı açık bir şekilde görülmektedir. Bunlardan biraz bahsedece olursak, NPC'lerin araçta sıkışma sorunu ortadan kaldırıldı. Kamera denge sorunu düzeltildi. Oyuncuların bazı hata kodlarını alması engellendi. Okyanus ortasında amaçsızca yüzen pervane kaldırıldı. Devam eden maçlara kimsenin katılmaması durumu getirildi.

Artık farklı ortamlarda durduklarında bile karşı taraftaki seslerin duyulmama problemi çözüldü. Başlıklar artık oyuncularda sabit kalacak şekilde düzenlendi. Görüntü titreme sorunu çözüldü. Keskin nişancı silahlarının bir kısmı tek atıştan fazlasını gerektirecek şekle getirildi. Bunlar ve daha fazlası, oyun güncellemesinin içerisinde yer almaktadır. Oynayan bireyler için oyun artık daha eğlenceli hale gelmiş durumdadır.

Kaynak: Webtekno.

 

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Oyunu Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Oyunu Güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor