Karlmann King SUV: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Otomobil kategorisinin SUV alanına oldukça hızlı ve pahalı bir giriş yapan Karlmann King SUV, özellikleri ve fiyatıyla duyanları oldukça şaşırtmış durumdadır. Özelliği ve fiyatıyla alakalı ayrıntıları haberimizin detayında bulabilirsiniz.

Karlmann King SUV: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Günümüz sanayisindeki gelişmelerin teknolojiyle birleşmesi sonucu otomobil sektörü beklenilenden çok daha üst düzeyde gelişim göstermiştir. Karlmann King SUV adlı araçta işte bu sektörün bir ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Tasarımı açısından çok farklı bir yapısı mevcuttur. Ancak bu SUV aracın en önemli kısmı ise fiyatıdır. Dünyadaki en pahalı SUV aracı olma ünvanını tanıtımıyla birlikte kazanan bu aracın özellikleri de bir o kadar beğeni toplamıştır. Batmobil'den ilham alarak tasarımı plananan aracın, 5.896 kg gibi bir ağırlığı bulunmaktadır. 

Elmas tasarım adı verilen tasarımı aracı oldukça ilginç kılmıştır. Kimi yorumculara göre aracın çizgilerinin oldukça saldırgan gözükmesi ve sıradışı tasarımı, otomobilin güzelliğine güzellik katmıştır. 6,8 litrelik V10, 420 beygir gücüne sahip motoruyla adeta bir fili andırmaktadır. Normal şartlarda aracın maksimum hızının 140 km olduğu söylenmiştir. Fakat görülen o ki bu bilgi hız konusunda biraz aşağıda kalmış. Çünkü tanıtım videosu olarak görülen bir sürüş testinde 220 km ibresini SUV otomobilin rahatlıkla gördüğünü söyleyebiliriz. En donanımsız diye tabir edeceğimiz en alt paketi şuan için 1 milyon dolar bandındadır. Aracın bu sisteminin üzerine eklenen özelliklerle 3 milyon doları dahi aşan fiyatları görmek ise mümkün. Hız ve tasarım tutkunu bireylere özel üretilmiş gübü duran bu otomobilinse beğenenleri azımsanmayacak kadar çoktur.

Kaynak: Webtekno.  

Karlmann King SUV Karlmann King SUV Fiyatı Karlmann King SUV Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor