MacBook Pro Farklı Ekran Boyutuyla Gelecek

Uzun süredir konuşulan, fakat bir türlü tanıtımı yapılmayan yeni MacBook Pro'nun boyutuyla alakalı tahminler de 16 inç olacağı üzerinde yoğunlaşmış gibi duruyor.

MacBook Pro Farklı Ekran Boyutuyla Gelecek

Mark Gurman'ın iddialarına göre daha tanıtılmayan fakat çok yakın zamanlarda tanıtımı ise şaşalı olmayacak şekilde düşünülen MacBook Pro'nun buyutuyla alaklı farklı bir iddiada bulunda. Gurman'ın belirttiğine göre yeni cihazın 16 inç boyutunda gelecek olması kuvvetli bir ihtimaldir. Bu yeni modelin ise Apple'ın duyurularını gerçekleştirdiği Newsroom üzerinden tanıtılması bekleniyor. Önceki model cihazların boyutları bilindiği üzere 13 ve 15 inç şeklinde karşımıza çıkmıştı. Bu sefer ilkbaşta değişecek kısım boyutu olarak gözüküyor.

Ekran çerçevesinin ince olması, Touch ID sensörü ve Esc tuş kısımlarının da yenilenmiş farklı bir tasarıma sahip olması düşünülüyor. Fiyat açısından ise eğer söylenen özelliklerine göre bir cihaz gelirse, 2.800 dolar üstünde bir satış fiyatıyla mağazalarda yerini alması düşünülebilir. diğer yandan daha kesin bir tarih ve bilgi verilmese de, yakın bir tarihte tanıtımın yapılıp Apple kalitesiyle piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Laptop kategorisinde farklı bir yeri olan MacBook ailesinin biraz daha yenilenmiş olarak bu şekilde ilerlemesi de Apple için bambaşka bir başarı olsa gerek.  

Kaynak: Webtekno.

 

MacBook MacBook Pro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor