Sony Xperia 3'ün Fotğrafları Görüntülendi

Sony, özellikle ürettiği kameralarla harikalar oluşturmaya devam ederken, diğer taraftan yeni telefon modellerini de ortaya koymaya devam ediyor. Bunlardan birisi de ilerleyen günlerde piyasada yer alacak olan Sony Xperia 3 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sony Xperia 3'ün Fotğrafları Görüntülendi

Japon teknoloji üreticisi Sony, birçok alanda ürettiği aparat diye de adlandıracağımız ürünlerle şimdiye kadar ününü oldukça duyurmuş durumda. Özellike fotoğraf makineleri, lens gibi ürünleri oldukça profesyonel ve kaliteli bir şekilde kullanıcıya sunan Sony, yeni telefonuyla da gündeme oturacak gibi duruyor. Her ne kadar telefon sektöründe o kadar aktid bir duruş sergilemese de, çıkardığı telefonların kamerası ve teknik donanımlarıyla oldukça iyi bir ün edinmiş durumdadır. Bunlara emsal olarak bu cihazdan önce çıkarmış olduğu akıllı telefonları gösterebiliriz. Xperia 3 birçok yönden son teknolojiyle donatılmış şekilde tüketiciye ulaşacaktır. 

Xperia 3, Huracan ve Kona diye adlandırılan iki farklı versiyon şeklinde karşımıza çıkacaktır. Aralarındaki fark ise şimdilik birisinin 5G desteğine sahip olup, diğerinde bu özelliğin olmaması şeklindedir. Ana gövdede çerçevenin yan kısmında yer alan bir parmak izi okuyucusu, farklı bir izlenim oluşturmaktadır. Ön kısımdaki ekranda ise çok fazla bir değişiklik yapılmış gib durmuyor. Önümüzdeki yıl tanıtımıyla birlikte piyasaya çıkması beklenen Xperia 3 için Snapdragon 865 yonga setine sahip olacağı konuşulmaktadır. Bu da, cihazın yeni bir amiral gemisi konumuna sahip olacak olmasını doğal olarak doğurmaktadır. Her ne kadar yeni nesil telefonlarda artık bu işlemciyi görecek olsak da, Sony Xperia 3 için bu işlemcinin kullanılması, profesyonelliklerinin aynı üstünlükte devam ediyor olduğunu göstermektedir. Önümüzdeki zaman diliminde tüm teknik özellik ve detayları ortaya çıkacak bu telefonun şuan için düşünülen kısımlarıyla birlikte bile oldukça kaliteli olacağı gözden kaçmamaktadır. 

Kaynak: Webtekno.  

Sony Sony Xperia 3 Sony Xperia 3 Görüntü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor