Hisense, King Kong 6 Akıllı Telefonunu Duyurdu

Akıllı telefonların günümüzde oldukça revaçta olmasıyla Hisense şirketi de yeni bir akıllı telefon çıkaracağını duyurdu. Özellikleri arasında bataryası oldukça ön plana çıkmış durumda.

Hisense, King Kong 6 Akıllı Telefonunu Duyurdu

Akıllı telefonların gelişim süreci son zamanlarda oldukça  hızlanmış vaziyettedir. Hem özellik, hem de teknolojinin de katkısıyla oldukça farklı bir boyut kazanan telefon sektörü, bir iletişim aracı olmanın yanında aynı zamanda eğlence kısmıyla da dikkatleri üstüne çekmiş durumdadır. Bunun için de çeşitli uygulamarın yanında farklı kamera özellikleri ve telefonların katlanabilir olması da üzerine eklenmiştir. Hisense King Kong 6 telefonunda her ne kadar teknolojiye önem verilmiş olsa da, bu telefonun en çekici özelliği bataryasıdır. Batarya problemi çeken, zamanla kısa sürede şarj etme problemi doğuran cihazların karşısında bu batarya ile oldukça avantajlı konumdadır. 

10.010 mAh gibi günümüz bataryalarının neredeyse 2 katını geçen gücüyle oldukça cazip görünen bu cihaz, uzun süreli şarj sıkıntısı olmadan kullanmanın keyfini kullanıcılara sunacak gibi duruyor. Bunların yanında telefonun arka gövdesinde üç adet kameranın bulunduğu görülmektedir. Bu da sadece batarya odaklı bir telefon üretmedikleri anlamına gelmektedir. Parmak izi okuyucusu da aynı şekilde arka gövdeye konumlandırılmış vaziyettedir. Telefonun ön-üst kısmında ise öz çekim gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan çentik şeklinde bir kamerası da bulunmaktadır. Diğer teknik özellikleri tam olarak yayınlanmamış olsa da, ilerleyen günlerde teknik kısımlarla alaklı daha detaylı bir paylaşım yaparak yakın zamanda kullanıcılara ulaştırmak için mağazalarda yerini alması beklenmektedir.

Kaynak: Webtekno. 

Hisense Hisense King Kong 6 King Kong 6
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor