Samsung Galaxy W20 (Tahmini) TENAA'da Görüntülendi

Katlanabilir telefon alanına yeni cihazlarını katarak yoluna devam eden Samsung, yakın zamanda da Galaxy W20 modeliyle piyasayı yeniden canlandıracak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy W20 (Tahmini) TENAA'da Görüntülendi

Telefonun sektörünün 5G ile birlikte katlanır telefon teknolojisinin de ortaya çıkmasıyla bambaşka bir hal aldığı görülmektedir. 5G iletişim teknolojisinin kattıkları ise şuan için tam anlaşılmamış durumda da olsa oldukça yenilikçi özellikleri mevcuttur. İletişim konusunda şimdiki hızın oldukça üstü seviyeleri 5G ile rahatlıkla görebilmekteyiz. Bununla birlikte katlanır telefon teknolojisi de bu cihaz da yer almaktadır. 19 Kasım'da resmi tanıtımı yapılması beklenen telefonun ise sertifika kurumları arasnda yer alan TENAA'da resmi olmasa da görüntülenmesi bize birçok özelliği hakkında tahmini değerleri göstermektedir. 

Samsung'un katlanır telefon kategorisinde W20'nin önceki sürümüne benzerliği dikkat çekiyor. Teknik detaylar açısından da çok büyük değişikliklier beklenmeyen telefona püf dokunuşları ise elbette yapılmış durumda. Bu şekilde görülmesi tahmin edilen özelliklerine geçecek olursak; telefon bizi iki farklı ekranla karşılamaktadır. 2152x1536 çözünürlüklü 7,3 inç boyutunda ana ekranla birlikte, 4,6 inç HD+ 720x1680 piksel çözünürlüğüne sahip kapak ekranı ile karşılaşırız. İşletim sistemi ANdroid 9 Pie şeklinde gözükmektedir. 4.135 mAh bataryasının yanında 12 GB'lık bir RAM gücü vardır. 5G bağlantı özelliği de tabiki unutulmaması gereken kısımlarındandır. Snapdragon 855 Plus 8 çekirdekli bir işlemci gücünü de bünyesinde barındırmaktadır. Arka kısmında 12,12 ve 16 MP kameraları ultra geniş açılı, telefoto sensör özellikli ve 10x dijital zoom yapabilme kabiliyetine sahiptirler. Ön tarafta bulunan 10 megapiksel kamerası öz çekim imkanını kullanıcılara sunmaktadır. 512 GB depolama alanıyla sevdiklerinizle geçirdiğiniz anları kaydedebileceğiniz bir imkanı da ayrı bir şekilde sunmaktadır. 

Kaynak: Webtekno.

Samsung Samsung Galaxy W20 Samsung Galaxy W20 Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor