Motorola Moto G8 Fotoğrafları Görüntülendi

Moto G8 için herhangi bir resmi paylaşım şuan için mevcut olmasa da, sosyal medya içeriklerinde fotoğraflarına rastlamak mümkün. Bazı teknik detayların ve özelliklerin görüldüğü video içerikleri ve fotoğraflar bizlere telefon hakkında ipuçları sunmaktadır.

Motorola Moto G8 Fotoğrafları Görüntülendi

Motorola Moto G8 için uzun zamandır çalışma yürütmekteydi. Günümüze ulaşan serüveniyle birlikte akıllı telefon piyasasında yer edinmeye çalışan Motorola teknoloji şirketi, çıkaracağı bu yeni cihazla sektörde güzel bir konuma gelmek istemektedir. Henüz resmi bir yayın ve tanıtımı daha gerçekleşmemiş de olsa, internette dolaşan bazı video ve fotoğraflar bizlere telefon hakkında bilgi vermektedir. Görünüm olarak Moto G8 Plus ile oldukça benzer özellikler içeren görsellerde, ufak püf noktalarını da görmeden geçmek mümkün değil. Önemli kısımlardan birisi ön tarafta bulunan kamera çentiği diyebileceğimiz kısmın biraz daha büyük tasarlanmış olmasıdır.

4 GB RAM gücünde olması beklenen cihazın, Snapdragon 660 ya da Snapdragon 665 işlemci yongasına sahip olması beklenmektedir. Arka gövdede dikkat çeken detaylardan birisi de dikey pozisyonda sıralanmış 3 kamera ve bunlara aynı hizada eşlik eden bir flaş kısmı bulunmasıdır. Çentikli bir ön ekran, parlak görüntülü arka gövde görsellerinin yanında parmak izi okuyucu bulunması da tahminler arasında yerini almaktadır. Önümüzdeki zaman dilimi içerisinde, çok uzak vakitlerde olmayıp yakın tarihlerde, tanıtımı yapılıp piyasaya çıkması beklenen Motorola Moto G8 model telefonun kalitesi bilinen kısımlarıyla bile göz doldurmuştur. 

Kaynak: Webtekno. 

Motorola Motorola Moto G8 Motorola Moto G8 Özellikleri Motorola Moto G8 Fotoğrafları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor