Vivo, S5'in Görüntülerini Paylaştı

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi beklenen S5 modeli hakkında paylaştığı görsellerle gündeme oturdu. Paylaşılan fotoğrafta dikkat çekici detaylar da mevcut.

Vivo, S5'in Görüntülerini Paylaştı

Vivo, serisine S5 ismini verdikleri telefon ile devam ediyor. İlerleyen günlerde piyasaya çıkarmayı düşündükleri S5 modeli için merakla beklenen tasarım detaylarını, paylaştıkları bir fotoğrafla ortaya çıkarmış durumdalar. Şuan için teknik detayları resmi olarak açıklamasalar da, paylaşılan fotoğrafta tasarımı ve sahip olacağı özellikler az çok tahmin edilir durumdadır. Paylaşılan görsel, cihazın ön ve arka yüzü hakkında detaylı bir bilgiyi sunmaktadır. Arka gövdede 1'i ana kamera olmak üzere sensör gelişimli 4 kamera sistemine sahip olacak. LED flaş ve 3 kamerasını arka gövdede elmasa benzeyen bir yapı içerisinde konumlandırmıştır. 4. kamerası bu yapının hemen altında gözükmektedir. 

Bu sıradışı tasarımın yanında ön taraftaki ekranda herhangi bir çentikli kısım gözükmemektedir. Ekran içinde bir delik şeklinde ön kamerası mevcuttur. 6,44 inç 1080x2400 çözünürlüğe sahip ve Full HD+ AMOLED bir ekranla gelmesi bekleniyor. TENAA'da düşünülen tahminler arasında sadece bunlar yok. Bu kısımların yanında 8 GB'lık RAM gücüne sahip olması beklenen cihazın 2,3 GHz 8 çekirdekli yonga sistemine sahip olması yine beklenenler arasında. 256 ve 128 GB olmak üzere iki farklı versiyon depolama alanı seçenekleriyle gelmesi tahminler arasındadır. Ön kamerasının 32 MP olması düşünülürken arka kısımdaki ana kameranın ise 48 MP kalitesine sahip olması tahmin edilmektedir. Önümüzdeki günlerde tanıtım platformunda tüm ayrıntılarıyla paylaşılarak piyasaya sürülmesi beklenmektedir. 

Kaynak: Webtekno.  

Vivo Vivo S5 Vivo S5 Görüntüleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor