QooCam 8K 360 Derece Cep Kamerası'nın İkinci Versiyonu Yolda !

Kandao teknoloji üreticisi firma, yeni ve özellikleri artırılmış olan QooCam 8K 360 derece video çekim özelliği ve teknik kısımlarının artırılması ile daha profesyonel ve güzel çekimler için yakın zamanda mağazalarda yerini almadan önce ön siparişe alınmış durumda.

QooCam 8K 360 Derece Cep Kamerası'nın İkinci Versiyonu Yolda !

Günümüzde gelişmekte olan 360  derece fotoğraf ve video teknolojileri, zaman içerisinde oldukça büyük bir atak geçirerek beklenenden daha hızlı bir şekilde kalitesini artırmaktadır. Bu sektörde yarışabilmek ise her yiğidin harcı olmasa gerek. Gereken altyapı ve üretilen teknoloji oldukça sıkı bir çalışmanın ürünü olmak zorundadır. Kandao, ilk versiyonun 360 derece kameranın ardından şimdi de ikincisi olarak, cebinize sığabilecek boyutlardaki QooCam 8K'yı piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor. Emsallerine ise şimdilik epey bir fark atmış gibi duruyor.

Ana gövde üzerine konumlandırılmış OLED özellikli 2.4 inç boyutundaki ekrandan çekim esnasında, öncesi ve sonrasında çeşitli ayarlamaları yapmanıza imkan sağlamaktadır. Arka ve ön yüzünde 20 MP kalitesinde 1/1.7 inç şeklinde iki adet kamerası bulunmaktadır. 3.600 mAh'lik bataryasıyle birlikte 64 GB dahili depolama alanı bulunmaktadır. Bununla birlikte depolama hacmini artırmaya yönelik bir micro SD kart yuvası da mevcut. 3,5 mm'lik bir mikrofon girişiyle ses kalitesini artırmayı hedeflediklerini görebilirsiniz. Aynı zamanda 360 derece video çekimlerinde de 4K kalitesinde 120 fps ağır çekim, 8K için 30 fps  ve 4K çekimde de 30/60 çekim imkanlarını sunmaktadır. Fotoğraf çekimlerinde 30 MP 12 bit renk kalitesine bu cihazla ulaşmanız mümkün. 589 dolar gibi bir fiyatla ön satışta olan bu cihazın aralık ayı itibariyle mağazalarda yerini alması beklenmektedir.

Kaynak: Webtekno.

QooCam 8K Kamera QooCam 8K 360 Derece Kamera QooCam 8K Kamera Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor