Porsche, Yeni Joerg Bergmeister Cabriolet'i Ailesine Katacak

Ürettiği üstün performans ve şık tasarımlı otomobilleriyle herkesin rüyasını süsleyen Porsche marka arabalara bir yenisi daha katılacak görünüyor. Aileye yeni katılacak olan Joerg Bergmeister Cabriolet ile alakalı paylaşılan fotoğraf ve bilgileri haberimizde görebilirsiniz.

Porsche, Yeni Joerg Bergmeister Cabriolet'i Ailesine Katacak

Porsche, geçtiğimiz günlerde Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla, bir süredir üzerinde çalıştıkları ve 992 porsche 911 adındaki modelin örnek fotoğrafını paylaştı. Her zaman için oldukça kaliteli ve üstün özelliklere sahip bu araçların oldukça fazla seven bir hayran kitlesi mevcuttur. Porsche araçlarının arkasındaki ekip ise her geçen gün, ürettikleri modellere teknolojiyi daha çok katıp performansını ise bir üst seviyeye taşımaktan asla vazgeçmemektedirler. Şimdilik ortada dolanan haberlere göre 3.8 litre 6 yatay pistonlu ve çift turboşarj özellikli olacağı gözükmektedir.

Motorun güç açısından bu özelliklerle 779 Nm çekiş gücüne ve 641 beygir gücünde olacağı tahmin edilmektedir. Her aracın klasik olarak girdiği bir test olan 0'dan 100 km'ye ne kadar sürede çıktığı sorusuna, bu araç için de bir cevap bulabiliyoruz. 2,5 saniye gibi oldukça kısa bir zaman içerisinde istenilen 100 km hıza oldukça rahat bir şekilde çıkma kabiliyetini göstermektedir. Yine burdan yola çıkarak maksimum hız anlamında 329 km gibi bir hıza ulaşacağı tahmin edilmektedir. Şimdilik iki prototipi olan bu aracın hala yapım ve performans yükseltme aşamasında olduğunu söyleyebiliriz. Dört çeker bir yol tutma kabiliyetinin yanında 8 ileri vites özelliğiyle gelmesi beklenen bu araç sevenleri tarafından heyecanla beklenmektedir. 

Kaynak: Webtekno. 

Porsche Porsche Joerg Bergmeister Cabriolet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor