Payitaht Abdülhamid 99. Bölüm Fragmanı - Sultan Zor Durumda Kalabilir!

Payitaht Abdülhamid 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Blavatksy mavi elması çalacak mı? Sultan bulgar prensinin hain planlarına karşı neler yapacak? Gelecek ve yeni bölüm içerisinde neler olacak merakla bekleniyor.

Payitaht Abdülhamid 99. Bölüm Fragmanı - Sultan Zor Durumda Kalabilir!

Payitaht Abdülhamid 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalman sultan Abdülhamid'i tahttan indirme konusunda yaptığı planlarında başarılı olabilecek mi? Özellikle Zülüflü İsmail Paşa'nın elinde bulunan mektup onun bu hain planlarında işe yarayacak mı? Dizinin gelecek bölümüyle oldukça merak ediliyor. Bildiğiniz üzere Sultan kendini topladığında odasına doğru giderken cebinden bir mektup düşürmüştü. Bu mektupta tahtı akıl sahibi olan en büyük saltanat varisine bıraktığını yazmıştı.

Bu mektubu yere düşürdükten sonra Zülüflü İsmail Paşa yerden almış bir kaç defa yırtmak istese de bunu gerçekleştirmemiştir. Özellikle Prens Sebahattin bu konuda oldukça başarılı bir yol izlemiştir diyebiliriz. Zalman ise İsmail Paşa'nın elinde böyle tehlikeli bir mektup olduğunu öğrenmiş ve buna göre sultanı tuzağa düşürmek adına yeni hareketlere geçmiştir. Bu seferki planı sadece Sultan Abdülhamid'i tahttan indirmek değil aynı zamanda onun hayatını sona erdirmektir. Bu sebeple bir suikastçi tutmuştur.

Diğer taraftan Bulgar prensinin güvenini kazanmaya çalışan Halil Halid, sultanın prense hediye ettiği gramafondan bir telsiz yapmayı başarmıştır. İmro ismini uluslararası duyurmak istediği için Osmanlı Devleti'ni masaya oturtmak ister. Bu sebeple pazarlığa oturabilmek için bir rahibeyi tutsak alır. Diğer taraftan Mehmet Gülcemal'i kilise içerisinde dua ederken gördüğü için onu iyice tanımaya karar verir. Madam Blavatsky, saraydaki kadınlardan başta Bidar Sultan olmak üzere onların mücevherlerini sergileyeceklerini ve hayır kurumuna elde edilen kazancı bağışlayacaklarını söyler. Bu sebeple Blavatsky'nin gözünde mavi elmas vardır ve onu çalmak isteği içerisindedir.

Payitaht 99. bölüm fragmanı ile gelecek bölüm neler yaşanacağını tahmin edebilirsiniz. Fragmanı izlemek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

 

Payitaht Payitaht Abdülhamid Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor