Payitaht Abdülhamid 96. Bölüm Fragmanı - Halil Halid Hain Damgası Yiyor

Payitaht Abdülhamid 96. Bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht 95. bölüm içerisinde sultanın emriyle telsizi bulgarlara teslim etmek için alan Halid Bey hain damgası yiyor. Can yoldaşı olan arkadaşları ona düşman olacak gibi görünüyor. Gelecek bölüm neler olacak fragman üzerinden tahmin edilebilir.

Payitaht Abdülhamid 96. Bölüm Fragmanı - Halil Halid Hain Damgası Yiyor

Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı dizinin hemen bitiminden sonra yayınlandı. Dizinin gelecek bölümü merakla bekleniyor. Son bölüm içerisinde sultanın emriyle sultana sanki ihanet etmiş gibi görünen Halil Halid oldukça önemli bir vazife nedeniyle hain damgası yemeyi göz alarak sultana hizmetine devam ediyor.

Payitaht 95. Bölümde Neler Oldu

95. bölüm içerisinde sarayda bulunan vefa hastalığı problemi geçmiş oldu. Şehzade vebadan kurtuldu. Ayrıca şehzadeyi avutmak için yanına giren Bidar Sultan böylelikle hastalığa yakalanmadan kurtulmayı başardı. Ayrıca Sultan Abdülhamid, Halil Halid Beye özel bir görev vererek sanki onun bulgar prensi için çalışıyormuş gibi gözükerek vatana olan hizmetini devam ettirmesini istedi. Bu arada Abdülhamid'in kardeşi bazı planları gizlemesi sebebiyle tutuklandı. Bu sebeple gelecek bölüm neler olacağı konusunda oldukça meraklı bir bekleyiş hakim denilebilir. Ek olarak Halil Halid Bey kurtulmayı başarmıştı. Ayrıca Maktel'in Selim Paşa olduğu gerçeği ortaya çıktı. Sultan Abdülhamid Maktel'in Selim Paşa olabileceği konusunda bir fikre kapıldı. Halil Halid'in telsizi hain kardeşine teslim ettiğini gören can yoldaşları bu duruma oldukça üzüldüler. Ne yapacaklarına karar veremediler. Fakat fragman içerisinde göründüğü üzere Halil Halid'in peşine düşecekler gibi görünüyor. Bu durum bulgar prensinin Halil Halid'e daha fazla güvenmesini sağlayacak ve Sultan Abdülhamid'in planları daha iyi işlemesini sağlayacak gibi görünüyor.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Payitaht Abdülhamid 96. Bölüm yani gelecek bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Payitaht Payitaht Abdülhamid Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film