Xiaomi Kablosuz Şarj Cihazını Açıkladı

Kabloların hayatımızda ve çantamızda oldukça fazla yer edinmesi ve buna bağlı olarak gelişen teknolojiyle ortaya çıkan kablosuzşarj cihazlarına bir yeni Xiaomi tarafında eklendi. Oldukça kullanışlı ve pratik olan bu cihazın aynı zamanda fiyatı da oldukça cazip görünmektedir.

Xiaomi Kablosuz Şarj Cihazını Açıkladı

20 Watt elektrik enerjisine kadar şarj hızı sunan Xiaomi'nin yeni çıkarttığı bu cihaz, hem fiyatı hem de özellikleri bakımında oldukça ilgi çekici bir konumdadır. Bu şarj cihazını kullanarak telefonunuzu şarj etmek için tek gerekli kısım, telefonunuzda Qi desteğinin bulunmasıdır. Bu desteğin bulunduğu her telefonda kablosuz şarj edebilme özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Marka ve model fark etmeden bireylerin hizmetine sunulan bu teknoloji, çağımıza uygun bir adım olarak gözükmektedir. 

Sadece telefon sektörü değil, birçok alanda oldukça yenilikçi ve güzel cihazlar ve projelerle insanların karşısına çıkan Xiaomi, bu sefer de teknik destek olarak göreceğimiz bu şarj cihazını tanıtmıştır. Dairesel tabanı ve pratik kullanım ve bunu gösteren yapısıyla oldukça ergonomiktir. 20 Watt olarak sunduğu kablosuz şarj desteği ise şarj edilmek istenen cihazın marka ve modeline göre bu değer sabit de kalabilmekte, ya da daha az değerlerde bir enerjiyle şarj imkanı sunmaktadır. Üretilen teknolojisi sayesinde sadece dikey pozisyonda değil, yatay olarak da şarj edebilme fırsatını sunan bu cihaz ise sadece 80 TL ve vergilerle birlikte satın alınabilir konumdadır. 

Kaynak: Webtekno. 

Xiaomi Xiaomi kablosuz şarj cihazı Xiaomi Kablosuz Şarj Cihazı Fiyatı Xiaomi Kablosuz Şarj Cihazı Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor