Motorola One Hyper NFC Testinden Geçti

FCC'den NFC onayı alan Motorola One Hyper, artık ABD ve Avrupa pazarında da satışa sunulabilecek. Bu onayla birlikte bazı özellikleri de daha çok kesinlik kazanmıştır.

Motorola One Hyper NFC Testinden Geçti

Geçtiğimiz günlerde NBTC testini başarıyla geçen cihaz Asya pazarına girebilmek için kesinlik kazandı. 4.000 mAh bataryaya sahip telefonun FCC'den aldığı onayla birlikte Avrupa ve ABD pazarına da hızlı bir giriş yapacağa benziyor. 6.69 inçlik bir ekrana sahip olacak olan telefonun 32 MP, gövde içerisine gizlenmiş kızaklı bir kameraya sahip olacağı biliniyor. Motorola kurumunun sahibi Lenovo, Motorola One Hyper'ı kısa zaman içerisinde piyasaya sürmesi beklenmektedir. Aldığı sertifikalardan yola çıkarak söyleyecek olursak, satışa çıktığında tüm dünya pazarına oldukça hızlı bir giriş yapacağı gözükmektedir.

Snapdragon 675 işlemcisine sahip olacak telefonun 128 GB depolama alanı mavcut olacaktır. 4 GB RAM işlemci gücü, arka gövdede bulunan çift kamerası ise 64 ve 8 MP kalitesinde karşımıza çıkıyor. Konumu itibariyle yeni trendlerden olan arka gövdede bulunan bir parmak izi okuyucusu da mevcuttur. Telefonun özellikleri arasında kamera açısından bakacak olursak gece görüş modu adıyla düşük ışıkta bile oldukça kaliteli fotoğraf ve video imkanı sunacağını görebiliriz. Tam olarak teknik tanıtımla birlikte bir bütün şeklinde ne zaman tanıtımı yapılıp piyasaya sürüleceği kesinleşmemiş de olsa, yakın bir tarihte bunun gerçekleşeceğini umuyoruz. 

Kaynak: Webtekno.

Motorola Motorola One Hyper Motorola One Hyper Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor