KYMCO RevoNEX Tanıtıldı: Motorsikletin Bilinen Özellikleri

KYMCO motorsiklet sektöründe sağlamlığı ve dayanılırlığı oldukça bilinen ve güvenilen motorsiklet markaları arasında yerni almış durumda. Motorsiklet sektörü açısından yenilik olan KYMCO RevoNEX, performans odaklı gözüküyor.

KYMCO RevoNEX Tanıtıldı: Motorsikletin Bilinen Özellikleri

Elektirkli otomobil piyasasında olduğu gibi, motorsikletler de elektrikli olma yolunda arabaların gerisinde kalmış değil, Hız, özgürlük ve performans tutkunları için alternatif olarak ortaya sunulan bu araçlar, zamanla eski modellerin yerini alacak gibi duruyor. Milan Motorcycle Show 2019'un gösterime çıkan araçları arasına giren bu motor, oldukça ilgi çekmiş durumdadır. Tasarımı ve dizaynı ise oldukça şık gözükmektedir. Aynı zamanda tasarlanırken yarış odaklı düşünülerek oluşturulmuştur. Hacimli ve bir o kadar da hızlanmaya elverişli bu yapısı, teknik özelliklerini iyi yönde etkilemiştir. 

Her araçta olduğu gibi klasik bir test olan 0'dan 100 km hıza ulaşma süresi bu motorsiklet için de mevcuttur. Ek olarak ölçümlerine 100 km'den 200 km hıza çıkması da eklenerek bir farkındalık oluşturulmuştur. 0'dan 100'e 3,9 saniye, 100'den 200'e ise 8,7 saniyede çıkmaktadır. Motorsiklet için belirlenen maksimum hız ve ulaştığı maksimum hız ise 200 km'dir. 6 ileri manuel vites desteğiyle gelen aracın şehir içi kullanımı da bir o kadar kolaydır. Şehir içi kullanımda çok vites değiştirmemek adına düzenlenen motor sistemine göre, birinci vitesle 80 km saatlik hıza ulaşmanız mümkündür. Bu da şehir içi hız limitlerine göre yetip de aratacak bir hız sınırıdır. 2012 yılı içerisinde satışa sunulması beklenmektedir. Bu durumda şuan için herhangi  bir fiyat aralığı da belirlenmiş değil. Ön ve arka tekerlek için fren sistemini aldığı güç disk fren sistemi olarak gözükmektedir. Tüm bu özellikleriyle tanıtılan motorun hayranları için heyecanlı bir bekleyiş başlamış durumda. 

Kaynak: log.

KYMCO KYMCO RevoNEX KYMCO RevoNEX Motorsiklet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor