Elektrikli Otomobil Ford Mustang Lithium

Mustang biri otomobil markası olarak, adıyla birlikte hep güçlü ve dinamik olarak anılmıştır. Günümüze kadar uzanan otomobil markası şimdi de elektrikli otomobil dünyasına giriş yapmış durumda.

Elektrikli Otomobil Ford Mustang Lithium

Ford, çıkardığı araçlar ve araçlarına entegre ettiği teknolojilerle her zaman adından söz ettirmiştir. Şimdi ise elektrikli otomobil dünyasına oldukça hızlı ve güçlü bir şekilde tasarladıkları Mustang model otomobillerini elektirkli yaparak çıkmaktadır. İlerleyen teknoloji ve yapılan ar-ge çalışmaları algıladığımız araba kavramını başka boyutlara taşımıştır. Sadece bir yerden bir yere gitmek değil, konfor, rahatlık, güvenilirlik ve ergonomik olmak gibi birçok faktör açısından son derece geliştirilen otomobiller, elektirkli olarak bir üst seviyede bireylere sunulmaktadır.

Teknik özelliklerine değinecek olursak Ford Mustang Lithium adlı elektrikli otomobil tam olarak 671 kW güç (900 beygirden fazla) ve 1.355 Nm tor üretebilme becerisine sahiptir. 800 voltluk bir pil sistemiyle gelen aracın 6 ileri manuel vites özelliği mevcuttur. Sürüş esnasına kontrol edebileceğiniz 10.4 inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip aracın üç farklı sürüş modu bulunmaktadır. Farklı şekillerde bu üç sürüş performansını aktif hale getirerek dilediğiniz kaliteyi yakalayabilirsiniz. Bu modlardan 'Beast' adlı olanı en yüksek performans içeren kısmı oluşturmaktadır. Aracı en önemli kılan özellik ise satışa sunulmayacağıdır. Şaşırtıcı olan bu bilginin ise ana teması Ford ve Webasto için elektirkli otomobil testlerine yarayacak olmasıdır. Oldukça pahalı ve gösterişli olan bu seçim, ilerleyen tarihlerde çok daha iyi elektirkli otomobil yapmak adına olduğunu açıkça göstermektedir. 

Kaynak: log

Ford Mustang Ford Mustang Lithium Ford Mustang Lithium Elektrikli Otomobil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor