Çizgi Roman The Amazing Spider-Man 2099 Duyuruldu

Marvel karakterlerinin oldukça popüler olanlarının başlarında yer alan Spider Man için Marvel, çizgi romanını tanıtan bir basın bültenini okuyucularla paylaştı.

Çizgi Roman The Amazing Spider-Man 2099 Duyuruldu

Marvel karakterleri başta çizgi romanları ve ardından sinemaya uyarlanarak yayınladıkları filmleriyle gündemin tam ortasına oturmaya devam ediyor. Spider-Man 2099 da göreceğimiz seride 90'lı yıllardan başlatıp 2099 yıllarına bağlayacağı bir bir hikaye serüveniyle karşımıza çıkıyor. Bilindiği üzere çizgi romanları ve filmleri oldukça beğeni toplamış bu karakterin yeni çıkarılacak olan bu seriden de beklenti oranı oldukça yüksektir. Yazar Nick Spencer ve editörlerin başında gelen Nick Lowe gibi kişiler başta olmak üzere Marvel karakter kurucuları Spider-Man'i Miguel O'Hara ile tekrar canlandıracaklardır. 

Ana tema olarak belirlenen konu ise zaman çökmesinin önlenmesi olacak. Bunun için 2099 yılının karakteri Miguel O'Hara, Peter Parker'a yardım edecektir. İki farklı Spider-Man karakterinin Doctor Doom'un yapmaya çalıştığı şeyi engellemek adına verdikleri mücadeleyi göreceğiz. Doctor Doom'un geleceği mükemmel kılma çabası birşeyleri rayından çıkarmasın diye verilen bu mücadelenin baş karakterleri ise Peter Parker ve Miguel O'Hara olacaktır. Konu içerisinde geriye dönen kötü kahtamanları da görmek mümkün olacak. Sadece görsel açıdan güzel olmayıp, hikaye tarafı da oldukça güçlü olan bu çizgi roman ise Marvel karakterleri için bambaşka bir başlangıç fırsatı sunmaaktadır. 

Kaynak: Webtekno.

The Amazing Spider-Man 2099 Spider Man Çizgi Roman Spider-Man Spider-Man 2099
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor