Xiaomi Akıllı Klimalarını Duyurdu

Farklı sektörlere teknoloji entegrasyonuyla oldukça popüler hale gele Xiaomi, bu sefer de akıllı klimalarıyla ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Nesnelerin interneti (loT) durumuna sahip bu klimalar tanıtımda tüm ilgileri üstüne toplamış durumda.

Xiaomi Akıllı Klimalarını Duyurdu

Telefon ve bilgisayar harici cihazlara da, bir nevi kumanda yolu olarak gözüken, internet yoluyla bağlanma ve kontrol etme teknolojisi, yerinizden hiç kalkmadan bu desteğe sahip tüm ürünleri kontrol etmenize olanak sağlamaktadır. Xiaomi tarafından üretilen bu akıllı klimalar da kişilere bunu vaat etmektedir. Tanıtım paltformunda kendine yer bulan cihazın özellikleri ise insanları memnun edecek cinsten. Çevremizdeki birçok gürültüden şikayetçi olduğumuz bir gerçektir. Bu klima ise sadece 23 desibel gibi oldukça az bir miktar ses çıkarma özelliğine sahiptir. Bu sayede çalıştırdığınız klimanın varlığını sadece ısıtma ve soğutmayla hissetmenizi sağlar.

Şimdilik tek renk ile görücüye çıkan klimaların rengi beyazdır. Üzerinde, sağlamış olduğu sıcaklık vb. gibi bilgileri gösteren minik bir ekran da bulunmaktadır. Diğer akıllı cihazlarla nesnelerin interneti özelliği sayesinde kolaylıkla bağlantı kurarak sistemli bir şekilde çalışabilmektedir. 2017 yılından bu yana piyasaya sürdüğü (loT) ürünleri, oldukça fazla kişiye ulaşmış durumdadır. Dünya genelinde 132 milyondan fazla (loT) özelliğine sahip Xiaomi marka ürün tüketicilerle buluşmuş durumdadır. Klimaların motor gücüne bağlı değişen fiyat aralığı ise 329-787 dolar arasında kendine yer bulmaktadır. 

Kaynak: Webtekno.

Xiaomi Xiaomi Akıllı Klima
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor