Whatsapp Android Cihazlara Güncelleme Getirdi

Her geçen gün farklı yenilikleri kullanıcılara sunan whatsapp, yeni bir güncellemeyle android telefon kullanıcılarına farklı emoji imkanları sundu.

Whatsapp Android Cihazlara Güncelleme Getirdi

Sohbet, iletişim ve diğer açılardan bireylerin hayatında oldukça çok yer edinen whatsapp uygulaması, yeni bir güncellemeyle emoji sayılarını artırdı. Sohbet esnasında duygularımızı göstermek adına kullandığımız emojiler, duygularımızı tam ifade edebilmek adına oldukça farklı şekilde çeşitlenmiştir. Fakat bireylerin içinde bulunduğu duyguyu, ya da arkadaşlarına takılmak için kullandıkları emojileri yavaş yavaş eskitmektedirler. Bu yüzden whatsapp geliştiricileri, her zaman yeni güncellemelerle tüketicinini karşısına çıkmaktadır. "2.19.315." sürümüyle açık hale getirilen güncellemeyi android zihazlarınızdan kolaylıkla indirebilir, bu sayede güncelemeye sahip olabilirsiniz.

Güncellemenin içeriğindeki emojilere bakacak olursak, hayatın oldukça farklı alanlarında ve kullanıma uygun olduklarını görebiliriz. Bir kısmında insan figürleri bulunan bu emojiler, farklı aktivite içeren insan fügürleriyle donatılmıştır. Diğer yandan işitme engelli bireyleri de unutmayarak oldukça sağduyulu bir çalışma içerisinde bu bireylere sunulan emojiler de bulunmaktadır. Ufak dokunuşlarla çok farklı şekillere sahip emojiler içerisinde robotik kol da bulunmaktadır. Zaman zaman farklı meslek dallarıyla alakalı emojiler de vardır. Bu güncellemede ise sağlık sektörü çalışanlarına uygun steteskop, yara bandı gibi farklı emojileri de bünyesine katmış bulunmaktadır. Şimdilik beta programı kapsamında alınan bu yenilik, kısa zamanda tüm android telefonlarda kullanıma açık hale getirilebilecek. 

Kaynak: Webtekno.

 

Whatsapp Whatsapp Güncelleme Whatsapp Android Güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor