Samsung Galaxy S11'in İddialı Kamera Detayı

Piyasaya çıkacak olan Samsung Galaxy S11 ile ilgili duyumlara bakacak olursak, kamera açısından gölgede kalmış imajını tekrar canladıracak bir hamleyle geliyor.

Samsung Galaxy S11'in İddialı Kamera Detayı

Güney Kore teknoloji devi Samsung, telefon sektörü için oldukça sıkı bir çalışma içerisine girmiştir. Öyle li son modellerinde diğer telefonlara göre geride kalmış gibi görünen kamera özelliğini bu telefonla ortadan kaldırmayı hedefliyor. Her zaman telefon alanında yarışı önde getirenler arasına girmeyi başarmış ve bu şekilde de yoluna devam etmiştir. Günümüzde de aynı şekilde teknolojisini geliştirip hayranlarına sunmaya devam etmektedir. Her ne kadar kulaktan dolma bilgiler gibi gözükse de, telefonda kullanacağı kamerası 108 megapiksel Samsung ISOCELL Bright  görüntü sensörüyle piyasaya çıkma ihtimali yüksek gözükmektedir. Bu ve benzeri yeni teknoloji olarak görülen kamera sensörleri ileri teknoloji ürünü olup, fotoğraf makinesi kalitesiyle adeta yarışmaktadır.

Hem çekim derinliği, hem görüş alanı ve hem de kalite açısından kullanıcıları oldukça tatmin edecek gibi görünen bu sensör veya benzerinin S11 modelinde olma ihtimali vardır. Boyut olarak önceki sürümleri aratmayacak bir ergonomi ve güzellikle gelmesi beklenmektedir. Tüm bunların yanında, Exynos 9830 işlemcisi de bu telefonda kullanılabilecek performansta gözüküyor. 2020 yılı içerisinde çıkartılması planlanan ve bu yönde çalışmları aralıksız devam eden şirketin şimdilik bu konuda bir açıklaması bulunmuyor. Diğer taraftan herkesin beklentisinin yüksek olduğu göz önüne alınarak bu donanımla gelme ihitmalinin kimseyi üzmeyeceği de gözükmektedir. Samsung'un bir başka amiral gemisi olma yolunda ilerleyen Samsung Galaxy S11, bireyler tarafından heyecanla beklenmektedir. 

Kaynak: Webtekno.

Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy S11
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor