Call of Duty: Modern Warfare İki Yeni Oyun Modu ile Geliyor !

Aksiyon, savaş ve adrenalin gibi birçok kategoride oyun sektöründe oldukça iyi bir yer edinen Call of Duty: Modern Warfare oyunu, başladığı ilk oyun serisinden bu yana oldukça sıkı bir takipçi sayısına ulaşmıştır. Şimdi de iki farklı yeni oyun modu ile sevenlerinin karşısına yenilenerek çıkmayı bekliyor.

Call of Duty: Modern Warfare İki Yeni Oyun Modu ile Geliyor !

Günümüz teknoloji ve yazılım dünyasının oldukça ivmeli bir şekilde ilerlemesinden dolayı, oyun sektöründe oldukça fazla sayıda oyunu bir arada görebilirsiniz. Bunlardan birisi Call of Duty serisi olmuş ve arkasındaki ekibin sağladığı teknik destekle çok iyi yerlere gelerek, oyuncu kadrosunu hızlı bir şekilde artırmıştır. Adrenalin ve serilik gibi insanı heyecanlandıran faktörleri arayan bireyler için oldukça iyi bir seçim olmuş olan bu oyun, aynı şekilde yoluna devam etmektedir. Modern Warfare Call of Duty altında şimdiye kadar 12 farklı oyun modu seçeneğiyle sunulmuştur. Yakın zamanda ise bunlara Gunfight (Çatışma) ve Cyber Attack isimli iki yeni mod eklenmişti. Bunlara ek olarak gelecek olan ve oyuncuların oldukça beğeneceği Marksman Range ve Gun Course, haberimize konu olan Modern Warfare'ın iki yeni modudur. 

Marksman Range moduyla alakalı şuan için herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat isminden ve oyunun donanımından tahmin yürüterek, zaman kısıtlamalı, hedef odaklı bir mod olacağı tahmin edilebilir. 

Gun Course ise oyuncuların çok da yabancı olmadığı ana temalardan oluşmaktadır. Bu moddaki amacın sivil hedeflere zarar vermeden, belirli bir zaman faktörü içerisinde, harita üzerindeki düşman hedeflerini bertaraf ederek sonuca ulaşmak olacaktır. Bu iki yeni modun ne zaman oyuna dahil edileceği hakkında ise herhangi bir açıklama şu ana kadar yapılmış değil. Umuyoruz ki oyunseverleri çok bekletmeden Modern Warfare içerisine dahil edilmeleridir. 

Kaynak: Webtekno.  

Call of Duty Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty Oyunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor