The Witcher Dizisi Hakkında, Yapımcı Tarafından Yeni Açıklamalar

Raflarda yerini aldığı günden bu yana, halk arasında oldukça popüler bir yer edinen The Witcher kitap serisi, dizi halinde seyirciye sunulacak. Tamamen kitap odaklı ve ufak dokunuşlarla izleyiciyle buluşmayı bekleyen dizinin ayrıntıları ise oldukça ilgi çekici gözüküyor.

The Witcher Dizisi Hakkında, Yapımcı Tarafından Yeni Açıklamalar

Bazı kitap serileri okuyanlar tarafından oldukça tutulmuş ve popüler durumdadır. Bunlardan bir tanesi de The Witcher kitap serisidir. Aynı zamanda oyunu da bulunan bu kitap serisinin, okumanın yanında izlemek isteyenlere sunacağı farklı versiyonu da yapımcısı tarafından birkaç ayrıntıyla dile getirildi. Lauren S. Hissrich, dizi için düzenlenen bir tanıtım panelinde yapımcı olarak konuştu. Kitaplardakinin aksine ana oyuncuya değil, kitaplarda yan karakterler olarak geçen Yennefer ve Ciri çevresinde dizinin odaklanacağını belirtti. Geralt of Rivia bilindiği üzere kitap serisindeki baş karakter olmasına rağmen, Ciri ve Yennefer'a dizi sürecinde daha büyük görev düşmektedir. 

Aslında ilk başlarda olmasa da, sonraları Ciri bir ana karakter haline dönüşmektedir. Lauren S. Hissrich ve Freya Allan katıldıkları MCM London Comic Con paneline katılıp burda yaptıkları konuşmada konuya daha çok açıklık getirmişlerdir. Dizide Freya Allan, Ciri karakterini canlandırmaktadır. Dizi hakkında Hissrich yapılan bir habere göre şunları ifade etmiştir: "Seride 8 kitap var. Her kitabı okudum. Kısa hikayelerle başlamam gerektiğini biliyordum. Bu hikayeler, "witcher"'ların kim olduğunu anlatıyor. Fakat Ciri ve Yennefer'ı çok daha önceden hikayeye koymak istedim. Ciri daha diğer karakterlerle tanışmadan siz onunla tanışacaksınız." şeklinde bir açıklamada bulunmuştur. 

Yapılan açıklamalar ve ana karakterin yer değiştirmesi gibi faktörlerv medyada hemen yer buldu ve twitter üzerinden tepkiler almaya başladı. Bunun sebebi olarak, tamamen kitaplara dayanan dizinin yazım aşaması, dizi olma sürecinde yapılan birkaç değişiklik olarak gösterilmektedir. Fakat yine de kitap serisine sadık kalınarak hazırlanan ve yayınlanacak bu dizi serisi, izleyicilerin epey dikkatini çekecek gibi duruyor. 

Kaynak: Webtekno.

The Witcher The Witcher Dizisi The Witcher Dizisi Açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor