Peyton Reed: Ant-Man 3 (Karınca Adam 3) Filmi Gelecek

Marvel'ın merakla beklenen serilerinden bir tanesi olan Ant-Man 3 yani Karınca Adam serisi için devam filminin geleceği filmlerin önceki yönetmeni Peyton Reed tarafından doğrulandı. Ant-man 3 filmi ne zaman gelecek, vizyona ne zaman çıkacak detaylar haberimizde..

Peyton Reed: Ant-Man 3 (Karınca Adam 3) Filmi Gelecek

Marvel evreninin en çok sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Ant-man yani karınca adam film serisinin devam filmi olan Ant-man 3 filmi için filmlerin yönetmeni tarafından bir doğrulama geldi. Ant-Man 3 filmi için 2021 ya da 2022 yıllarında vizyona girmesi bekleniyor. Bilindiği üzere önceki filmlerde Ant-Man'in başlangıcı ve aynı zamanda Avengers'ın son filmi olan Endgame'e bir geçiş yapılmıştı.

Ant-Man 3 filmi gelecek mi ya da ne zaman vizyona girecek bu konuda karınca adam serisi hayranları oldukça merak içerisindeydi. İlk iki filmde oldukça beğeni toplayan ve Avengers'ın son filminde büyük bir rol oynayan Ant-Man tarafının yeni evren içerisindeki akıbeti oldukça merak ediliyordu. İlk iki filmin yönetmeni olan Peyton Reed tarafından verilen bilgi doğrultusunda 3. filmin geleceği artık doğrulanmış oldu. Filmin Doctor Strange ve Thor'un devam filmleriyle aynı dönemlerde vizyona girmesi bekleniyor. Bu durumda filmin 2020 ya da 2021 başlarında çekimlerine başlanacağı ve 2022 yılında vizyona girmesi yönünde beklentileri ortaya koyuyor. Hatta Doctor Strange'in ikinci filmi ve Thor: Love and Thunder filminden sonra vizyonda olması bekleniyor. Bu da aynı dönem içerisinde Marvel evrenine ait filmlere tekrardan kavuşacağımız anlamına geliyor.

Ant-Man 3 filmi için gelecek olan detaylar yakında daha da artacaktır. Bu sebeple Ant-Man 3 fragmanı seyirciler tarafından merakla beklenmeye şimdiden başlanacak denilebilir.

Ant-Man Ant-man 3 Karınca Adam Marvel Peyton Reed
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor