Whatsapp iOS Karanlık Mod ile Gelecek

Whatsapp, iOS üzerinde karanlık mod için çalıştıklarını duyurdu. İOS tabanlı cihazlarda whatsapp uygulaması için 2 ayrı türde karanlık mod uygulamalarının olacağını, bunun üzerinde çalıştıklarını bir raporla duyurdu.

Whatsapp iOS Karanlık Mod ile Gelecek

WABetalnfo, iOS cihazlar için whatsapp uyugulamasında kullanılmak üzere iki farklı karanlık modu üzerinde çalıştıklarını raporladı. Bu karanlık modlar bir bakıma gece kullanımına oldukça uygun. Işık hassasiyetini en aza indiren ve kullanıcıların oldukça ilgisini çeken bu uygulama, Android ve iOS cihazlar için önceden uyarlanmıştı. Fakat tekil uygulama açısından whatsapp için bir ilk olacak bu durum şimdilik iOS cihazlar için düşünülmekte.

Karanlık Mod üzerinde iki farklı şekilde olacağından bahsetmiştik. Bunlardan birisi siyah, diğeri de gri olmak üzere tasarlanmışlardır. Ayrıntı olarak da gelen iletilerin koyu gri, giden iletilerin ise yeşil olması planlanıyor. Bu iki formun ise ikisinin birden mi sunulacağı, yoksa sadece birinin mi aktif halde kullanıcıya sunulacağı bilinmiyor. Üzerinde çalıştıkları başka bir mod uygulaması var mı, bu da açıklanmış değil. Fakat güzel bir yenilik getirecek olan karanlık mod uygulaması, şimdiden oldukça ilgi çekmiş durumda. Her ne kadar birçok uygulamanın gerisinde kalmış olsa da whatsapp için önemli bir adım olarak görülüyor. iPhone kullanıcıları için merakla beklenen karanlık modun, yakın zamanda mağazalarda yerini almasını umuyoruz.

Kaynak: Webtekno.  

Whatsapp iOS Whatsapp iOS Karanlık Mod iOS Karanlık Mod
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor