Huawei EMUI 10 Beta Sürümünü Duyurdu: İşte Beta Sürümü Alan Telefonlar

Huawei, telefon sektörüne girdiği günden bu yana baş döndürücü şekilde yeniliklerine devam ediyor. Yeni kullanıcı arayüzü EMUI 10'un Beta sürümünü kullanıcılara sundu. Teknolojisine ve yenilenmesine böylelikle bir adım daha atmış oldu. Huawei EMUI 10 Beta Sürümünü ve alan telefonları haber detayında görebilirsiniz.

Huawei EMUI 10 Beta Sürümünü Duyurdu: İşte Beta Sürümü Alan Telefonlar

Telefon sektöründeki gelişmeler, teknolojiye ayak uydurmak ve kullanıcıya istediğini sunmak adına oldukça hızlı ilerlemektedir. Bir süredir yeni bir arayüzün üzerinde çalışan Huawei Çin'de kullanıma sunduktan sonra diğer ülkelere de EMUI 10 beta sürümünü denemeleri için açmıştır.Kullanım açısından pratiklik ve kolaylık sağlayan bu arayüz, kişileri oldukça memnun edecek şekilde geliştirilmeye çalışılmıştır. Bu yeni arayüzü 8 yeni telefona daha destekli olacak şekilde getiren Huawei, serisini güçlendirmeye devam ediyor.

EMUI 10 beta sürümünde öne çıkan yeniliklerden birisi bildirim kısmıyla alakalıdır. Eskiye nazaran dairesel figürler ve birimler arası animasyonlu geçişlere imkan vermektedir. Karanlık Mod özelliği, iOS ve diğer Android cihazlara nazaran biraz daha farklı. Karanlık modu aktif hale getirdiğinizde sadece ekranınız değil,tüm uygulamalar ve geçişler karanlık hale geliyor. Işık duyarlılığı olanlar ve karanlıkta kullanmak isteyenler için oldukça güzel. Ayarlar kısmında gözüken değişiklikse dikkat çekici. Önceki sürümlerde uzun bir ayarlar listesi gözükürken, şimdikullanım ve pratiklik sırasına göre yeniden düzenlenmiş ve seçenekler azaltılmış gibi duruyor. Yeni arayüz hız ve performansı da iyi öynde etkilemiş gibi duruyor.

Çin'de bir süredir kullanılan bu arayüzün hangi telefonlar ve ülkelerde aktif hale getirildiğini sıralayacak olursak şöyle ifade edebiliriz. Ülke olarak; Norveç, Polonya, İspanya, Belçika, Danimarka, Sırbistan, Slovenya, Türkiye, Portekiz, İtalya, İsviçre, İngiltere, İsveç,  Fransa, Hollanda, Almanya, Çekya, Finlandiya olarak sıralayabiliriz. Bu desteği, arayüzü beta sürümü olarak alabilecek telefonlar ise; Nova 5T, Mate 20 Lite, Mate 20, P Smart 2019, P Smart+ 2019, Mate 20 X, Mate 20 Pro, P30 Lite şeklindedir.

Kaynak: Webtekno

Huawei Huawei EMUI 10 Beta Sürümü Huawei EMUI 10 Beta Sürümü Alan Telefonlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor