Apple TV+ Hizmete Sunuldu! Apple TV+ Özellikleri Ve Fiyatı

Apple cihazlarıyla sunduğu hizmeti genişletmeye devam ediyor. Yayın yapmaya başlayan Apple TV+ Apple cihaz kullanan bireyler için sunulmuş durumda. Apple TV+ fiyatını ve özellikleri sizler için derledik.

Apple TV+ Hizmete Sunuldu! Apple TV+ Özellikleri Ve Fiyatı

Televizyon harici iletişim araçlarının çoğalması ve çeşitlenmesi sonucu, teknolojik olarak çok fazla sayıda kullanılabilecek hizmet devreye girmiştir. Bu kategoride yer alan internet üzerinden çevirimiçi film dizi ve program platformları ortaya çıkmaya başladı. Bireyler açısından oldukça rağbet gören bu platform zamanla çeşitli şirketler tarafından yarışa sahne oldu. Apple TV+'da hizmet sunmaya başlayarak bu yarışta yerini almış oldu.

Epey bir süredir tanıtımını yaptıkları, içerikleri hakkında da bilgi verdikleri Apple TV+ kişiler için kullanışlı hale getirilmiş ve resmi olarak bireylere sunulmuştur. Apple TV+ aylık kullanım ücreti 4.99 dolardan hizmete açılmıştır. Kampanya olarak, 10 Eylül 2019 tarihinden sonra alınan herhangi bir iPad, Apple TV, iPhone ve Mac alan kişilere Apple TV+'yi 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekler. Diğer kullanıcılar ise her ay 4.99 doları ödeyerek aylık olarak rahatlıkla kullanabilecekler. Apple TV+ hesaplarına ulaşarak bu hizmeti kullanmak isteyenler Apple cihazlardan ve Apple TV+ uyumlu cihazlardan kullanabilecekler. Apple TV+ web üzerinden Chrome,Firefox ve Safari tarafından desteklenmektedir. Apple TV+ yayınlarını tüm ülkedeki bireyler için ulusal şekilde yapacağından dolayı, 40 dilde altyazılı ve dublajlı olarak sunacaktır. Çok sayıda ülke ve bölgede yayınlarını yapacak olan Apple TV+ kullanıcılara kaliteli ve güzel hizmet sunmayı istemektedirler.

Kaynak: Webtekno

Apple TV+ Apple TV+ Fiyatı Apple TV+ Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor