Whatsapp iOS için Güncelleme Getirdi

Her uygulamaya teknolojiyle birlikte güncelleme gelmeye devam ediyor. Whatsapp, iOS için güncellemesini yayınladı. Whatsapp uygulamasını iOS cihazlarda kullananlar için getirilen yenilikler.

Whatsapp iOS için Güncelleme Getirdi

Whatsapp hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır. Uygulama olarak hem yazarak, hem sesli ileti, hem de canlı video gösterimi gibi birçok alanda kullanıcılara büyük fayda sağlayan hizmet sunmaktadır. Dünya üzerinde iletişim olarak kullanılan uygulamalar arasında birinci sırada yerini korumaktadır. Her uygulamada olduğu gibi, whatsapp uygulaması da her geçen gün yeni özelliklerini bünyesine katmaktadır. App Store mağazalarından yüklenebilecek olan güncelleme, kullanıcılar için oldukça güzel yeniklikleri de beraberinde getirmiştir.

İPhone cihaz sahibi olarak App Store üzerinden bu güncellemeyi, "2.19.100" şeklinden görebilirsiniz. Tüm bu yeni özelliklerden faydalanmak için cihazınıza bu güncellemeyi indirmeniz yeterlidir.Güncelleme, herhangi bir medya içeriğini eskisinden daha rahat ve kolay bir şekilde istediğiniz kişiye gönderebilme imkanı sunmaktadır. Diğer taraftan, şimdiye kadar sorun teşkil eden ve sessize alınan bir sohbetten gelen bildirimi bu güncellemeyle whatsapp ortadan kaldırmıştır. Artık sessize alınan bir sohbet için bildirim almayacaksınız.

Güncelleme aynı zamanda, whatsapp'ta oluşturulan sohbet gruplarına artık izniniz olmadan alınmanıza engel olacaktır. Yani grup sohbeti oluşturulurken  sizin onayınız gerekecektir. Siz bu izni vermediğiniz takdirde sizi bir kullanıcı olarak whatsapp grup sohbetine kimsenin alma imkanı olmayacaktır. İlerleyen günlerde kullanıcı yorumları ve teknolojik gelişmelere göre whatsapp uygulamasından yeni güncellemeler bekliyoruz.

Kaynak: Webtekno.

Whatsapp iOS Güncelleme Whatsapp iOS Yenilikler Whatsapp iOS Güncellemesi Whatsapp iOS Yenilikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor