Harry Potter Magic Awakened Açıklandı! İşte Harry Potter Oyunu Hakkında Bilgiler

Harry Potter kitabı ve film serisinden esinlenerek hazırlanan Harry Potter Magic Awakened oyunu, sevenleriyle buluşuyor. Oyunun bilinen detaylarını sizler için derledik.

Harry Potter Magic Awakened Açıklandı! İşte Harry Potter Oyunu Hakkında Bilgiler

Bilindiği üzere Harry Potter kitap serisinin yazarı J.K. Rowling'tir. Fantastik kitaplar arasında oldukça ünlenen kitabın sonraki yıllarda büyük kitlerlerin oldukça ilgisini çeken film serisi sayesinde izleyiciyle buluştu. Filmlerin bütünündeki ana temanın sonuçlanmasıyla birlikte film serisinin de sonuna gelinmiş oldu. İlerleyen süreçte çeşitli şekillerde filmi ve karakterlerini hatırlatan oyunlar ortaya çıkmıştır.

Harry Potter Magic Awakened ise oldukça organize şekilde bir takım ruhuyla hazırlanarak sevenleriyle buluşturulmuştur. Netease ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından bugün içerisinde düzenlenen bir toplantı sonucu medyaya açıklanmıştır.

Oyun internet üzerinden, internet teknolojisi üreten şirket Netease tarafından kendi sitelerinde de yayınlandı. Şimdilik kullanıcılara çince olarak tanıtılıp duyurulan oyun ilerleyen günlerde geliştirilerek daha üst düzey şekillerde karşımıza çıkabilir. Oyunun konusu Hogwarts'ta geçmektedir. İkinci Büyücü Savaşı'nın sadece birkaç yıl sonrasından ele alınarak hazırlanmış RPG kart oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şuan için tüm ülkelere bir şekilde bu oyun duyurulmuş olsa da, şimdilik sadece Çin'den Android ve İOS cihazlar için ön kayıta başlanmıştır. Tam sürümünün ne zaman ve hangi ülkelerde, oyun dünyasına çıkacağı tam açıklanmamış olsa da, bu tarihin oldukça yakın gözüktüğünü tahmin edebiliriz. Şimdiden sabırsızlıkla oyunu merak edip çıkmasını bekleyen oyunculara hızlı bir şekilde ulaştırılmasını umut ediyoruz. 

Kaynak: Webtekno.  

Harry Potter Magic Awakened Harry Potter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor