Samsung Galaxy S10 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı! Görünen Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S10 ailesine yeni katılacak olan Samsung Galaxy S10 Lite, adından oldukça söz ettirecek şekilde geliyor. Bunun yanında Samsung Galaxy S10 Lite teknik özellikleri ise kullanıcıları memnun edecek gibi duruyor.

Samsung Galaxy S10 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı! Görünen Teknik Özellikleri

Samsung, farklı telefon serilerinde yeni ataklar yapmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de Samsung Galaxy serisi olup, Samsung Galaxy S10 Lite ailede yerini hemen hemen almış durumda. Bütçe dostu olması için üretilecek olan telefon, barındırdığı özelliklerle oldukça kaliteli, üst düzey telefonlara taş çıkartacak cinsten. Dün itibariyle bazı özellikleri Geekbench'te açıklanan telefon Snapdragon 855 yonga setiyle gelecek.

SM-G770F moıdel numarasıyla tüketici karşısına çıkacak olan Samsung Galaxy S10 Lite, 8 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 855 yonga setiyle oldukça güçlü bir performans sağlayacak. Tüm bu özellikleriyle bütçe dostu olacağı söylenen telefonun fiyatı daha açıklanmış değil. Tek çekirdek ve çoklu çekirdek performansında ise, tek çekirdek kategorisinde 742, çoklu çekirdek performansı ise 2604 olarak açıklanmıştır. Bu performansın oldukça ilgi çekici ve kullanışlı olacağını söyleyebiliriz. 

Teknoloji devi, Güney Kore merkezli Samsung, Galaxy S10 Lite'ı tüketiciye sunarken Android 10 işletim sistemini yüklü olarak verecektir. Diğer yandan kendi ar-ge çalışmalarının ürünü olan arayüz One UI 2.0'ı da telefonun yazılımı içerisinde üst derecede çalıştırarak sunacaktır. Depolama alanı olarak Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB gibi bir hacimle mağazalarda yerini alacaktır. Tüm bu üst düzey özellikleriyle satışa sunulduğunda Samsung Galaxy S10'u bütçe dostu olarak görmeyi umuyoruz.

Kaynak : Webtekno  

Samsung Galaxy S10 Lite Samsung Galaxy S10 Lite Teknik Özellikleri Samsung Galaxy S10 Lite Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor