FIFA 19 Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

FIFA 19 Fiyatları Türkiye için artık belli oldu diyebiliriz. Çıkış yapmasına çok kısa bir süre kalmış olan FIFA 19'un Türkiye fiyatları cep yakacak gibi görünüyor.

FIFA 19 Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

FIFA 19 Spor Toto Süper Lig'e sahip olması nedeniyle ülkemizde en çok beğenilen futbol oyunu diyebiliriz. Bu yılın FIFA 19 Fiyatları Türkiye için belirlendi ve fiyatlar oldukça can yakacak gibi duruyor diyebiliriz. Dolar ve Euro fiyatlarının yükselmesiyle birlikte doğal olarak oyun fiyatlarının da önümüzdeki aylarda cep yakacağını söylemekte yarar var.

Oyunların yurt dışında üretiliyor olması ile birlikte dolar ve euro kurları üzerinden satışa çıkmaları Türkiye oyun severlerin ceplerini haliyle yoruyor. Bu nedenledir ki bu yıl yayınlanacak olan FIFA 19'un fiyatı daoldukça pahalı olacak. Bu sene UEFA ve Şampiyonlar ligi lisanslarını da almış olan FIFA 19'u satın almak oldukça cazip hale gelecek fakat fiyatı düşündüğünüzden yüksek diyebiliriz. Dolar ve Euro fiyatlarının artmasının üstüne bir de vergileri eklediğimizde FIFA 19 Fiyatları aşağıdaki gibi bir duruma bürünüyor.

FIFA 19 Ön Sipariş Fiyatları

1. Xbox One: 358 Lira

2. PS4: 359 Lira

3. PC 345 Lira

Fifa 19 Şampiyon Sürümü Fiyatları

1. Xbox One: 458 Lira

2. PS4: 450 Lira

3. PC 460 Lira

Fifa 19 Ultimate Sürümü Fiyatları

1. Xbox One: 498 Lira

2. PS4: 500 Lira

3. PC 518 Lira

Yukarıdaki gibi bir fiyat aralığına sahip olan FIFA 19'un Euro bazında PC fiyatları Standart için 60 Euro, Şampiyon için 80 Euro, Ultimate için 90 Euro şeklinde diyebiliriz. Bu nedenle yukarıda yazdığımız fiyatlar ilerleyen zamanlar için kurlara göre değişkenlik gösterebilir. Şimdiden dört gözle beklenilen FIFA 19 bakalım nasıl bir çıkış yapacak hep birlikte göreceğiz.

FIFA FIFA 19 FIFA 19 Fiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film