Black Panther Animasyon Filmi İlk Bölümü Yayınlandı!

Black Panther filmi ile büyük bir başarı yakalamış olan Marvel, Black Panther hayranları için oldukça güzel bir adım attı. Youtube kanalı üzerinden Black Panther animasyon filmini ücretsiz olarak yayınlamaya başladı.

Black Panther Animasyon Filmi İlk Bölümü Yayınlandı!

Vizyona girmesinden hemen sonra kısa bir sürede büyük bir hasılat yakalamayı başarmış olan Black Panther için hayranlarını sevindirecek bir gelişme meydana geldi. Son zamanlarda Youtube üzerinden filmlerin ve animasyon dizilerinin sıklıkla yayınlandığını ve özellikle internet filmleri alanında yayınlama eylemlerinde Youtube'un kullanıldığını biliyoruz.

Ülkemizde Görünen Adam ve Adana 01 gibi internet ortamında Youtube üzerinden ücretsiz olarak yayınlanmış olan diziler mevcut idi. Bu konuda Black Panther'in bir aylık süre içerisinde sinemada oldukça yüksek bir gişe yakalamış olmasından dolayı Marvel; Black Panther animasyon filmlerini resmi Youtube kanalı üzerinden yayınlamaya başladı. Özellikle filmi izledikten sonra kendisinde Black Panther hayranlığı oluşan ve daha fazla izlemek için film arayan kişilere ilaç şeklinde bir gelişme olduğunu söylemekte yarar var.

20 dakikalık olarak yayınlanmış olan çizgi dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. 2011 yılında hazırlanmış olan bu çizgi romanın ilk 20 dakikası seyir keyfi açısından sizi tatmin edecektir. Şu an için 2. bölümün ne zaman yayınlanacağı konusunda bir bilgi bulunmasa da yakın zaman içerisinde ikinci bölümün de yayınlanacağını düşünmekteyiz. Ek olarak Marvel Knights Animation: Black Panther isimli Marvel'in resmi Youtube kanalında yayınlanan ilk filmi aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bu tarz bir gelişmeninin Marvel hayranlarını oldukça memnun edeceğini düşünüyoruz. Gelecek günlerde bu tarz farklı gelişmelerin de meydana gelmesi en büyük temennilerimiz arasında yer alıyor.

Black Panther Animasyon Filmi İzle

Black Panther Black Panther Filmi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film