IEM Katowice 2018 Finalistleri Faze Clan ve Fnatic Oldu!

Counter Strike Global Offensive turnuvası olan IEM Katowice 2018'in finalistleri belli oldu. Faze Clan ve Fnatic takımları isimlerini finale yazdıran iki takım oldu.

IEM Katowice 2018 Finalistleri Faze Clan ve Fnatic Oldu!

Counter Strike Global Offensive oyununda IEM Katowice 2018 rüzgarının yaşandığı şu günlerde finalistler nihayet belli oldu. Geçen yıl Ninjas in Pyjamas'ın kazandığı ve bu yıl yine köklü Counter Strike takımlarına ev sahipliği yapan turnuvada nihayet adını finale yazdıran takımlar belli oldu. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen ve Türk takımlarından Space Soldiers'in da katıldığı ve çeyrek finale gelirken elendiği büyük Major turnuvasında final oynayan Faze Clan bu sefer adını tekrardan finale yazdırmayı başardı.

Faze Clan takımı kadro olarak oldukça güçlü bir ekip kurmuş ve düzenlenecek turnuvalarda kendini göstereceğini daha ilk zamanlarda göstermişti fakat Major turnuvası içerisinde yaşadıkları talihsizlik onların biraz olsun özgüvenini kırmış olabilirdi. Diğer yandan kadrosuna eklenmiş yeni genç oyuncular ile birlikte köklü bir değişiklik yapmış olan Fnatic uzun zamandan beri bir turnuva kazanmaya hasret olan büyük takımların başında geliyor. Sürekli alınan kötü sonuçlar takımın tekrardan eski günlerine dönüp dönemeyeceğini merak ettirir olmuştu. Lakin IEM Katowice içerisinde oldukça güzel bir performans sergileyen Fnatic finalist olmayı başardı. Yarın düzenlenecek final karşılaşmalarında bakalım iki güçlü ekipten hangisi kupayı ve büyük ödülü kazanmayı başaracak hep birlikte göreceğiz.

Umarız görsel ve seyirsel olarak oldukça güzel final karşılaşmaları bizleri bekler ve IEM Katowice 2018'e yakışan bir finalle turnuva sonuçlanır.

IEM IEM Katowice Counter Strike Global Offensive CS GO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film