DJI Mavic Mini açıklandı: En Küçük ve Hafif Drone Fiyat ve Özellikleri

DJI, drone kategorisinde eli oldukça güçlü bir marka olmayı sürdürüyor. Çıkardığı bu yeni model DJI Mavic Mini ile en küçük ve en hafif drone olmayı başardı. Fiyatı her ne kadar istenilen düzeyde olmasa da kalitesi ve özellikleri göz dolduruyor.

DJI Mavic Mini açıklandı: En Küçük ve Hafif Drone Fiyat ve Özellikleri

Drone sektöründeki rekabet ve kullanıcıya sunulan imkanlardan dolayı her geçen gün yeni ve bambaşka özellikteki drone türleri raflardaki yerlerini almaya devam ediyor. Sektörün öncülerinden olan DJI. çıkarttığı bu yeni modelle drone dünyasına yeni bir soluk katmış gibi gözüküyor. Küçüklüğü ve hafifliği en başta gelen özelliklerinden sadece birkaçıdır. 249 gram ağırlığı ile oldukça portatif ve taşınma esnasında kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Diğer yandan bu ağılıkla fotoğraf çekme. ani manevralar ve havada kalma süresini de uzatmış durumda. 4 km'ye kadar kesintisiz hava menzili sunan DJI Mavic Mini, 30 dakika gibi bir süre havada kalarak eğlenceli vakit sunabilme becerisine sahip. 

DJI Mavic Mini, video ve fotoğraf çekebilme özelliklerine sahip. 12 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekme, 2.7k video kalitesiyle de 4k  video çekimine yaklaşmış durumda. Ayrıca hiçbir tasarıma benzemeyen drone ve kumandası oldukça ergonomik bir şekilde sunuluyor.Akıllı telefonunuzdan ya da kumandanızdan yönlendirme özelliği ise aktif telefon kullananlar açısından oldukça çekici bir yön. Fiyat açısından bu paketle kullanıcıya 399 dolar fiyatıyla çıkıyor. Üstüne eklenen ekstraları, kanat koruma aparatı, pil şarj istasyonu gibi özellikler ise fiyat artışıyla birlikte gelmiş durumda.

Her ne kadar herkesin kullanmak istediği türden güzel bir drone olsa da, biraz uzmanlık ve kabiliyet gerektiren DJI Mavic Mini, üst paketleriyle koruma, güvenlik ve kullanım yelpazesini de oldukça geliştirmiş durumda. 

Kaynak: ShiftDelete 

DJI Mavic Mini DJI Mavic Mini Drone DJI Mavic Mini Fiyat DJI Mavic Mini Özlellikler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor